Nowy szef PepsiCo na Europę Centralną

Od czerwca br. funkcję wiceprezesa i dyrektora generalnego PepsiCo na Europę Centralną pełni Christophe Guille. Zastąpił na tym stanowisku Oswalda Barckhahna, który został wiceprezesem Tropicana na Amerykę Północną.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nowy szef PepsiCo na Europę Centralną

PODZIEL SIĘ


Autor: Portalspozywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

5 cze 2013 13:28


Christophe Guille, dotychczasowy wiceprezes ds. sprzedaży PepsiCo w Rosji, dołączył do firmy w 1998 roku. Od tego czasu zajmował stanowiska związane z handlem i zarządzaniem w Pepsi Americas. Pełnił między innymi funkcję wiceprezesa ds. handlowych oraz wiceprezesa i dyrektora generalnego Pepsi Americas na Europę Centralną. W 2010 r. został dyrektorem generalnym PepsiCo odpowiedzialnym za segment napojów na rynku rosyjskim.

Christophe Guille ukończył studia w zakresie marketingu i dystrybucji na Uniwersytecie w Antwerpii w Belgii.

Nowego dyrektora generalnego PepsiCo na Europę Centralną wyróżnia na tle innych managerów uzyskiwanie świetnych wyników w skomplikowanym otoczeniu biznesowym. Ta zdolność, w połączeniu z naturalnym talentem do motywowania zespołów do pracy, czyni go idealnym kandydatem do realizacji strategii firmy w Europie Centralnej.

- Jestem szczęśliwy z przyjazdu do Warszawy i objęcia stanowiska dyrektora Generalnego na Europę Centralną. To dla mnie duże wyróżnienie, ale i wyzwanie. Wierzę, że moje dotychczasowe doświadczenie, zdobyte w PepsiCo, pomoże mi w realizacji ambitnych planów firmy, dotyczących rynków w tej części Europy - powiedział Christophe Guille, Dyrektor Generalny PepsiCo na Europę Centralną.

PepsiCo jest światowym liderem w produkcji artykułów spożywczych i napojów z średniorocznym przychodem netto sięgającym nawet 65 mld dolarów. W swoim globalnym portfolio PepsiCo ma 22 linie produktów, z których każdy generuje w ciągu roku sprzedaż detaliczną na poziomie ponad miliarda dolarów. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.