PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Nowy skład zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu

  • Aneta Kaczmarek
    AKC
  • 11 cze 2019 11:08

Michał Gajewski, CEO Santander Bank Polska dołączył do składu zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu, największej w Polsce organizacji upowszechniającej standardy odpowiedzialnego biznesu.

Nowy skład zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu
Adobe Stock
REKLAMA
  • Walne zebranie członkiń i członków Forum Odpowiedzialnego Biznesu odbyło się 4 czerwca.
  • Nowo wybrany członek zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu, podobnie jak pozostałe osoby (poza dyrektor generalną), reprezentuje firmy współpracujące z organizacją.
  • Santander Bank Polska (wcześniej Bank Zachodni WBK) jest partnerem strategicznym FOB od 12 lat.

- Członkinie i członkowie zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu mają do odegrania kluczową rolę w działaniach na rzecz CSR w Polsce, wspierając zespół i rozwój naszej organizacji na poziomie strategicznym. Z ogromną przyjemnością witam w tym gronie pana prezesa Michała Gajewskiego, reprezentującego najwyższe władze Santander Bank Polska, i mającego dzięki temu rzeczywisty wpływ na pozytywne zmiany w biznesie. Liczymy na doświadczenie i wiedzę pana prezesa, a równocześnie doceniamy wieloletnie zaangażowanie firmy w statutową działalność Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Pan Michał Gajewski reprezentuje branżę bardzo aktywną  pod kątem społecznej odpowiedzialności biznesu, która ze względu na swój szczególny wpływ na zrównoważony rozwój społeczno-ekonomiczny i środowiskowy ma jednak wciąż ogromny potencjał do dalszego rozwoju i działania w zakresie CSR - mówi Dominika Bettman, prezes Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Czytaj też: Daniel Ozon nie jest już prezesem JSW

Walne zebranie członkiń i członków Forum Odpowiedzialnego Biznesu odbyło się 4 czerwca. W tym dniu przeprowadzone zostały wybory uzupełniające. Proces ten został poprzedzony komunikacją o możliwości kandydowania do zarządu organizacji, do którego obowiązków należy strategiczne planowanie i nadzór nad funkcjonowaniem stowarzyszenia. Kadencja obecnego Zarządu upływa w czerwcu 2020.

- Wybór do zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu to dla mnie zaszczyt, ale jednocześnie duża odpowiedzialność. Kwestie pozafinansowe mają coraz większe znaczenie dla interesariuszy. Możemy to obserwować chociażby po skokowym zainteresowaniu tym tematem inwestorów. Mam nadzieję, że będę miał możliwość nie tylko pozytywnie wpływać na rozwój i promocję idei odpowiedzialnego biznesu wśród firm w Polsce, ale także będzie to okazja do wymiany wiedzy i inspiracji w gronie najlepszych - mówi Michał Gajewski, Prezes Zarządu Santander Bank Polska.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Nowy skład zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA