Nowy senior leasing manager w Neinver Polska

Marta Wybrańska została nowym senior leasing managerem w Neinver Polska. Odpowiadać będzie za kluczowe procesy związane z komercjalizacją projektów firmy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nowy senior leasing manager w Neinver Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

18 cze 2013 12:44


Do zadań Marty Wybrańskiej należeć będzie tworzenie strategii wynajmu, pozyskiwanie nowych marek do projektów prowadzonych przez firmę oraz aktywne uczestniczenie w procesach komercjalizacji i rekomercjalizacji wszystkich obiektów, należących do Neinver Polska. Nowa Senior Leasing Manager będzie również uczestniczyć w pracach nad komercjalizacją nowego biurowca, który powstanie przy Galerii Katowickiej.

W portfolio Neinver Polska są obecnie: Factory Outlet Warszawa Annopol, Warszawa Ursus, Kraków, Wrocław i Poznań, Futura Park w Krakowie, Galeria Malta w Poznaniu i budowana Galeria Katowicka.

Marta Wybrańska w swojej pracy zawodowej zajmowała się zarówno komercjalizacją przestrzeni biurowych jak i powstających galerii handlowych, pracując m.in. dla Jones Lang LaSale Poland, GTC Kazimierz, TriGranit Management Corporation i Kulczyk Silverstein Properties.

Marta Wybrańska jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i krakowskiej AGH, gdzie uzyskała licencję brokera nieruchomości. Od 2012 roku jest członkiem The Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) - światowej organizacji zrzeszającej profesjonalistów związanych z branżą nieruchomości i budownictwa.

Neinver działa na europejskim rynku nieruchomości. Spółka jest inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości. Obecna jest w sześciu krajach: w Hiszpanii, Niemczech, we Włoszech, Polsce, Francji i Portugalii. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.