Nowy prezes WSP Społem Kielce

Rada nadzorcza WSP Społem wybrała Michała Miusa na nowego prezesa zarządu. Przejął on obowiązki po Jerzym Misiaku, który kielecką wytwórnią kierował ponad dwadzieścia lat. Jak zmiana na stanowisku prezesa wpłynie na politykę przedsiębiorstwa? - Nie oczekujmy rewolucji, a kontynuacji długofalowej strategii spółdzielni - mówi nowo wybrany prezes Michał Mius.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nowy prezes WSP Społem Kielce

PODZIEL SIĘ


Autor: portalspozywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

21 lut 2014 11:58


- Zamierzam kontynuować procesy rozpoczęte przez prezesa Jerzego Misiaka poprzez spójny rozwój w trzech aspektach: poszerzenie portfolio produktowego, utrzymywanie parku maszynowego na najwyższym poziomie oraz prowadzenie intensywnych działań marketingowych. Głównym celem jest utrzymanie firmy w dobrej kondycji finansowej. Dzięki temu będziemy w stanie realizować wszystkie zamierzenia, a tym samym wzmocnimy pozycję wytwórni na rynku krajowym oraz zagranicznym - dodaje Michał Mius, prezes WSP Społem.

Nowy szef nie wyklucza wejścia w kolejne kategorie wyrobów spożywczych. - Oczywiście nie oznacza to zaniechania dotychczasowych działań. Bo o ile w segmencie majonezów i musztard jesteśmy w ścisłej czołówce, o tyle nad wzmocnieniem pozycji sosów i ketchupów stale pracujemy. Zależy nam na jak najlepszych wynikach sprzedażowych oraz umocnieniu pozytywnego wizerunku wyrobów i firmy - dodaje. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.