Nowy dyrektor generalny hotelu Golden Tulip Międzyzdroje Residence

Obowiązki dyrektora generalnego hotelu Golden Tulip Międzyzdroje Residence zaczęła pełnić Anna Marczak, która przez ostatnie 4 lata zarządzała Hotelem Amber Baltic Międzyzdroje.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nowy dyrektor generalny hotelu Golden Tulip Międzyzdroje Residence

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

4 cze 2013 15:13


– Cieszymy się, że ten wyjątkowy obiekt – Golden Tulip Międzyzdroje Residence – będzie zarządzany przez tak doświadczonego menadżera, jak pani Anna Marczak. Zmiana kadrowa jest związana z konsekwentną realizacją rozwoju sieci condohoteli po podpisaniu umowy o strategicznej współpracy Qualia Development oraz Louvre Hotels Group  – mówi Leszek Piotr Nałęcz, prezes Qualia Development.

Anna Marczak jest menadżerem z 12-letnim doświadczeniem w branży hotelarskiej. Przez ostatnie 4 lata była Dyrektorem Generalnym czterogwiazdkowego Hotelu Amber Baltic Międzyzdroje, wcześniej zarządzała także Bellis Resort Hotel Łeba. Doświadczenie zdobywała także w Hotelu Mercure Poznań na stanowisku Dyrektora Pionu Hotelowego oraz w szczecińskim Hotelu Novotel.

Nowa Dyrektor Generalna Golden Tulip Międzyzdroje Residence ukończyła zarządzanie i marketing w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie. Jest także absolwentką ESSEC Business School w Paryżu (studia MBA), a także Wyższej szkoły Bankowej w Poznaniu.
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.