PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Nowi prawnicy w kancelarii CMS

Katarzyna Dębińska-Pietrzyk, Andrzej Zając, Jagoda Guzik, Izabela Kultys i Bartłomiej Barański dołączyli do kancelarii CMS.

Nowi prawnicy w kancelarii CMS
Katarzyna Dębińska-Pietrzyk (fot.propertynews.pl)
REKLAMA

Kancelaria CMS wzmacnia praktykę nieruchomości i budownictwa, poszerzając zespół o nowego counsela oraz czterech nowych prawników transakcyjnych.

Do CMS wraz dołączyła Katarzyna Dębińska – Pietrzyk, która jako counsel wspólnie z partnerami będzie rozwijać praktykę nieruchomościową kancelarii. Ponadto zespół nieruchomościowy CMS w Warszawie i Poznaniu zyskał czworo nowych prawników: Andrzeja Zająca, adwokata i senior associate, Jagodę Guzik, adwokata i associate, oraz prawników Izabelę Kultys i Bartłomieja Barańskiego.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dołączenie nowych, także doświadczonych prawników, do zespołu nieruchomościowego CMS potwierdza plany dalszego rozwoju biznesu kancelarii na tym rynku w Polsce. Wraz z nowymi członkami zespołu, praktyka nieruchomościowa CMS liczy ponad 30 prawników.

Katarzyna Dębińska-Pietrzyk dołączyła do zespołu CMS w lipcu. Posiada blisko 15-letnie doświadczenie w doradztwie prawnym na rynku nieruchomości, przez ostatnie jedenaście lat związana była z kancelarią Baker McKenzie. Jej doświadczenie zawodowe obejmuje kompleksowe prowadzenie transakcji nieruchomościowych, zarówno krajowych jak i międzynarodowych (asset deal/share deal/portfolia). Jej specjalizacja obejmuje również doradztwo przy inwestycjach w centra handlowe i inne nieruchomości komercyjne. Posiada bogate doświadczenie we współpracy z funduszami private equity. Katarzyna z sukcesem kierowała zespołami doradzającymi w transakcjach zamykanych na rynku nieruchomości komercyjnych, współpracując przy tej okazji z czołowymi graczami w tych sektorach. Jest adwokatem, członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie.

Andrzej Zając, w CMS od kwietnia br., wcześniej związany m.in. z kancelarią Greenberg Traurig. Adwokat, z niemal dziesięcioletnim doświadczeniem w doradztwie prawnym, specjalizuje się w obsłudze transakcji na rynku nieruchomości (obrót i inwestycje), w tym także ich finansowaniu. Doradza w procesach strukturyzacji transakcji, negocjacjach, badaniach due diligence i przygotowaniu dokumentów transakcyjnych. Doradzał przede wszystkim klientom międzynarodowym oraz polskim z sektora nieruchomości oraz finansów. Posiada bogate doświadczenie w zakresie transakcji nieruchomościowych oraz procesów inwestycyjnych dotyczących biurowców, centrów handlowych, magazynów oraz zabudowy mieszkaniowej.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Nowi prawnicy w kancelarii CMS

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA