Nowi pracownicy i awanse w Colliers International

Do zespołu Działu Powierzchni Handlowych Colliers International dołączyli: Michał Malicki oraz Karolina Nitowska. Na stanowiska starszych specjalistów awansowały: Marta Cegielnik-Michalska oraz Iwona Wieczorek.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nowi pracownicy i awanse w Colliers International

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

3 lip 2015 13:09


Michał Malicki dołączył do Colliers International, obejmując stanowisko dyrektora (Associate Director) w Dziale Powierzchni Handlowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w komercjalizacji i rekomercjalizacji obiektów handlowych, negocjowaniu umów najmu, przygotowywaniu strategii rozwoju centrów handlowych. Wcześniej związany m.in. z DTZ oraz Atrium, gdzie nadzorował proces wynajmu powierzchni handlowych. Michał ukończył studia MBA na Polish Open Uniwersity.

Czytaj też: Marcin Włodarczyk dyrektorem regionalnym Colliers International w Łodzi

Karolina Nitowska dołączyła do Colliers International na stanowisko starszego specjalisty (Senior Associate) w Dziale Powierzchni Handlowych. Jest odpowiedzialna za komercjalizację powierzchni handlowej w imieniu właścicieli nieruchomości, odpowiada również za rozwój sieci po stronie najemcy. Przed podjęciem zatrudnienia w Colliers pracowała w firmie Aspenn, gdzie pełniła obowiązki negocjatora ds. wynajmu. Karolina jest absolwentką Politechniki Warszawskiej na kierunku gospodarka przestrzenna oraz Warszawskiej Szkoły Zarządzania na kierunku wycena nieruchomości.

Marta Cegielnik-Michalska awansowała na stanowisko starszego specjalisty (Senior Associate) w Dziale Powierzchni Handlowych. Z Colliers International związana od 2010 roku. Współpracuje z renomowanymi deweloperami i funduszami takimi, jak: Adgar, Credit Suisse, Heitman, TK Development. Aktualnie Marta jest odpowiedzialna za komercjalizację i rekomercjalizację obiektów handlowych o łącznej powierzchni ponad 72 000 mkw.: Adgar Fit w Warszawie, park handlowy Zielony Targówek w Warszawie, centrum handlowe Nowy Rynek w Jeleniej Górze oraz Galeria Tarnovia w Tarnowie.

Czytaj też: Colliers International rekrutuje przyjaźnie

Iwona Wieczorek awansowała na stanowisko starszego specjalisty (Senior Associate) w Dziale Powierzchni Handlowych. Pracę w Colliers International rozpoczęła w 2012 roku. Iwona odpowiada za komercjalizację centrów handlowych, parków handlowych oraz za prowadzenie negocjacji umów najmu. Iwona ukończyła zarządzanie nieruchomościami i inwestycjami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.