Nowi partnerzy w PwC

Do grona partnerów firmy doradczej PwC dołączy 5 osób. W dziale doradztwa biznesowego – Dorota Dębińska-Pokorska, Adam Demusiak oraz Przemysław Paprotny, w dziale audytu Agnieszka Accordi-Krawiec, a w dziale prawno-podatkowym Mieczysław Gonta.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nowi partnerzy w PwC

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

4 lip 2016 10:52


Dorota Debińska-Pokorska, lider praktyki energetycznej PwC, zajmuje się doradztwem dla polskich i zagranicznych spółek z sektora elektroenergetycznego. Doradza między innymi w określaniu opcji inwestycyjnych, tworzeniu strategii rozwoju, a także optymalizacji kosztów. Wprowadza firmy w energetykę 2.0. W PwC od 8 lat.

Adam Demusiak, lider zespołu fuzji i przejęć (M&A) w PwC, odpowiada za kompleksowe prowadzenie projektów transakcyjnych dla polskich i zagranicznych klientów oraz funduszy private equity. W PwC od 8 lat.

Przemysław Paprotny specjalizuje się w projektach restrukturyzacyjnych, regulacyjnych oraz tworzeniu strategii biznesowych. Pracuje z klientami sektora bankowego oraz asset management w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W PwC od 9 lat.

Agnieszka Accordi-Krawiec specjalizuje się w usługach badania sprawozdań finansowych, a także prowadzi projekty w zakresie dostosowywania instytucji finansowych do nowych regulacji. Jest odpowiedzialna za projekty dla klientów sektora finansowego z Polski i regionu Europy Środkowo-Wschodniej. W PwC od 13 lat.

Mieczysław Gonta to lider zespołu ds. handlu detalicznego, dóbr konsumpcyjnych i przemysłowych w dziale prawno-podatkowym. Jest odpowiedzialny za projekty dla klientów prowadzących działalność zarówno na rynku polskim, jak i rynkach zagranicznych (w tym w ramach regionu Europy Środkowo-Wschodniej). W PwC od 16 lat.

Obecnie PwC w Polsce zatrudnia ponad 2,3 tys. pracowników, w tym 63 partnerów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.