Nowi partnerzy w PwC

Do grona partnerów firmy PwC w Polsce dołączyło 5 osób: w dziale doradztwa biznesowego - Kinga Barchoń i Marcin Klimczak, w dziale doradztwa prawno-podatkowego - Bartosz Jasiołek i Piotr Wiewiórka, a w dziale audytu - Piotr Michalczyk.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nowi partnerzy w PwC

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

6 lip 2015 12:30


Kinga Barchoń została liderem zespołu ds. nieruchomości w Polsce, a także koordynatorem działań w tym obszarze w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

W nowej roli Kinga Barchoń odpowiada za budowę relacji z kluczowymi funduszami nieruchomości, a także za rozwój usług dotyczących transakcji, tj. wycena, restrukturyzacji oraz doradztwo, zarówno dla nabywców, jak i sprzedawców.

Ważnym elementem jej działań będzie także wykorzystanie innowacyjnych narzędzi i zaoferowanie nowoczesnych rozwiązań dla rynku nieruchomości.

Czytaj też: Ewelina Niewińska dyrektorem marketingu w PwC

Marcin Klimczak jako lider zespołu ds. przestępczości gospodarczej będzie odpowiedzialny za rozwój usług w tym obszarze i zbudowanie zespołu ekspertów zarówno w Polsce, jak i w krajach bałtyckich.

Marcin Klimczak będzie kontynuował prace przy projektach związanych
z dochodzeniami, technologiami i procesami sądowymi w przestępczości gospodarczej. Dzięki niemu oferta PwC rozszerzy się o usługi związane z analityką danych sądowych i dochodzenia w sprawach dotyczących cyberprzestępczości.

Dział doradztwa prawno-podatkowego

Bartosz Jasiołek stanął na czele praktyki podatkowej PwC w południowo-wschodniej Polsce, która obejmuje biura w Krakowie i Katowicach oraz biuro w Rzeszowie, które niebawem zostanie otwarte.

Bartosz Jasiołek skoncentruje się na zwiększeniu udziału rynkowego PwC
w regionie Śląska i utrzymaniem przewagi konkurencyjnej firmy na tym lokalnym rynku.

Będzie nadal odpowiedzialny za prowadzenie spraw dla kluczowych klientów lokalnych oraz rozwijanie segmentu firm prywatnych w ramach działu prawno-podatkowego w południowej Polsce.

Czytaj też: Aon Hewitt, PWC, Poczta Polska. W tych firmach HR jest najwyższej jakości

Piotr Wiewiórka został liderem ds. cen transferowych w ramach działu prawno-podatkowego PwC w Polsce. Będzie pełnił także rolę partnera ds. relacji dla wybranych klientów głównie z sektora usług finansowych.

Piotr w nowej roli wykorzysta swoje doświadczenie z pracy przy dużych, złożonych i innowacyjnych projektach oraz w zarządzaniu portfelem klientów. Rozwinie także ofertę PwC w zakresie wsparcia klientów w postępowaniach dotyczących cen transferowych i strukturyzacji działalności z perspektywy podatkowej.

Dział audytu

Piotr Michalczyk został partnerem w dziale audytu PwC w Polsce i będzie odpowiedzialny za segment firm prywatnych.

Będzie odpowiedzialny za prowadzenie projektów klienckich w Warszawie, a także za zwiększenie udziału PwC na lokalnym rynku w zakresie usług audytu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.