Nowi członkowie rady nadzorczej Logzact

Nadzwyczajne walne zgromadzenie spółki Logzact,powołało do składu rady nadzorczej Romana Trębacza oraz Antoniego Trioschi.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nowi członkowie rady nadzorczej Logzact

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

1 wrz 2016 13:43


W skład rady nadzorczej spółki Logzact wchodzą obecnie Albin Pawłowski – przewodniczący rady nadzorczej oraz członkowie Maria Łucja Bogajewska, Patryk Filipiak, Roman Trębacz, Antonio Trioschi i Tomasz Tyliński.

Roman Trębacz to absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, a w latach 1994-1999 jego pracownik dydaktyczno-naukowy.

Specjalista w zakresie strategii i marketingu przedsiębiorstw. Współzałożyciel Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej i wieloletni Radca Izby. W późniejszych latach pracownik, w tym członek zarządów, polskich banków komercyjnych oraz założyciel i udziałowiec firm z branży finansowej. Wieloletni prezes zarządu oraz przewodniczący rady nadzorczej BMT Leasing w latach 1995-2001, prezes zarządu Prestige w latach 2002 -2010. Był członkiem rad nadzorczych AMS, Emax, Dom Maklerski BMT, Adpol, Hardex, Advadis. Uczestniczył w procesie upubliczniania spółek AMS oraz Emax. Udziałowiec i przewodniczący rady nadzorczej Domu Maklerskiego BMT. Członek Rady Naukowej Centrum Transferu Innowacji i Technologii przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Antonio Trioschi to absolwent Politechniki Mediolańskiej, posiada tytuł doktora inżynierii mechanicznej, ukończył także MBA (magister zarządzania) w Wharton Business School w Filadelfii.

Od września 2012 roku do chwili obecnej pracuje w grupie Swisslog-Kuka na stanowisku wiceprezesa, dyrektora WDS regionu Wielkiej Europy. Zakres odpowiedzialności obejmuje aktywne oddziały w krajach skandynawskich, w Wielkiej Brytanii, w Beneluksie, we Włoszech oraz inicjatywy rozwoju działalności w Hiszpanii, we Francji i w krajach wschodnioeuropejskich; członek zarządu WDS w Swisslog Holding AG oraz członek zarządu w Swisslog Italia Spa.

W latach 1998 – 2012 pracował w grupie DP DHL. Do 2002 roku był członkiem zespołów przydzielonych do kilku integracji firmy w Europie i w Stanach Zjednoczonych; następnie, w latach 2003-2005 był przydzielony do głównego projektu fuzji we Włoszech (między DHL, Danzas i EuroExpress). W 2005 roku, po zakończeniu projektu fuzji i integracji we Włoszech, został wyznaczony na dyrektora generalnego DHL Freight; w 2007 roku jego rola została rozszerzona do regionu obejmującego Włochy, Hiszpanię, Portugalię i Maroko. Od 2008 roku był członkiem zarządu DHL Freight. W latach 1988 - 1998 był pracownikiem działu IT w Impregilo. W latach 1980 - 1987 roku gromadził doświadczenia zawodowe i jednocześnie ukończył doktoranckie studia inżynierskie; główne umowy o pracę z Agip z delegacją w Egipcie; następnie, w 1985 roku z Impresit Costruzioni z kilkumiesięczną delegacją w Nigerii; następnie, w 1986 roku z Bayer Italia i podczas trwania umowy z tą firmą uzyskał stopień doktora inżynierii pracując przy projekcie optymalizacji procesów produkcji farmaceutycznych we włoskim zakładzie.

 

Nowi członkowie zastąpili na stanowiskach Rafała Stempniewicza oraz Pietera Feenstra.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.