×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Nowe kompetencje prezesa Marsh Polska

Prezes Marsh Polska Artur Grześkowiak otrzymał dodatkową rolę - będzie odpowiedzialny w spółce za rynki: polski, czeski, słowacki oraz za kraje bałtyckie.

Nowe kompetencje prezesa Marsh Polska
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Grupa Marsh utworzyła w regionie Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej nowy subregion Północny, z polską spółką na czele. Artur Grześkowiak, prezes Marsh Polska, członek regionalnego zespołu zarządzającego Marsh (Executive Management Team) otrzymał dodatkową rolę, w ramach której odpowiedzialny będzie za rynki: polski, czeski, słowacki oraz kraje bałtyckie. Decyzja o utworzeniu nowej jednostki jest wynikiem uznania dla rosnącej roli Polski w całym regionie.

- Nowa rola jest wynikiem silnej pozycji oraz dynamicznego rozwoju spółki w Polsce i regionie. W ciągu ostatnich 2 lat firma zainwestowała we wzmocnienie specjalizacji, innowacyjność produktową i procesową oraz wdrożenie autorskich narzędzi usprawniających obsługę klientów. Jesteśmy przekonani, że ambitna strategia Marsh oraz fakt dołączenia Polski do grona krajów rozwiniętych otwierają nowe możliwości i zapewnią synergię działania regionu - podkreśla Piotr Podleśny, wiceprezes Marsh Polska.

- Nawiązanie ścisłej współpracy oraz wymiana doświadczeń z kolegami z Regionu będzie z pewnością głównym efektem nowej roli Artura Grześkowiaka. Polska, jako kraj o największym potencjalne w Regionie, jak i skali prowadzonego biznesu ma z pewnością dużo do zaoferowania w tym zakresie. Jesteśmy przekonani, iż przełoży się to jeszcze większą satysfakcję naszych klientów, mających coraz większe ambicje, co najmniej regionalne - podkreśla Marcin Olczak, dyrektor departamentu ryzyk kredytowych i politycznych.

- Wiodąca pozycja Marsh Polska w regionie zaowocuje dodatkowymi korzyściami dla naszych klientów - zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych, oraz partnerów biznesowych, którzy coraz chętniej rozszerzają zakres swojej działalności (m.in. dzięki ścisłej współpracy i wymiany doświadczeń oraz know-how w ramach sieci biur Marsh) - dodaje Michał Talarski, dyrektor pionu klienta strategicznego w Marsh Polska.

- Połączenie potencjału nowych rynków i zaawansowanych rozwiązań oferowanych przez Marsh w Polsce, umożliwi dalszy rozwój naszej oferty w zakresie ubezpieczeń finansowych i profesjonalnych. Do umocnienia pozycji Marsh w regionie przyczyni się z pewnością rosnąca aktywność funduszy i graczy korporacyjnych na arenie fuzji i przejęć - przede wszystkim w Czechach i krajach bałtyckich, oraz obserwowany wzrost ryzyk kontraktowych naszych klientów w tych krajach - podkreśla Małgorzata Splett, dyrektor działu ubezpieczeń finansowych i profesjonalnych oraz fuzji i przejęć.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Nowe kompetencje prezesa Marsh Polska

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA