PARTNERZY PORTALU

Nowa rada nadzorcza Poltronic

  • Autor: JP
  • 12 wrz 2016 15:13

Nadzwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy spółki Poltronic powołało Artura Gryckiewicza-Leszczyszyna, Lecha Poźniaka, Adama Kłoska, Rafała Pankałę i Aleksandra Franieczkę w skład rady nadzorczej.

Nowa rada nadzorcza Poltronic
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Artur Gryckiewicz-Leszczyszyn to absolwent Szkoły Głównej Handlowej i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Przez większość kariery zawodowej związany z zagranicznymi instytucjami finansowymi w Polsce. Początkowo w działach komercyjnych oraz kontroli ryzyka kredytowego (Rabobank Polska), później jako menedżer w działach marketingu i rozwoju produktów (Raiffesien Bank Polska, ING Lease, Eurobank). Od 2007 roku związany z branżą ochrony zdrowia: EasyHealthcare na stanowisku członka zarządu, EMC Healthcare na stanowisku managera kliniki, Melita Medical na stanowisku prezesa. Pełni funkcję członka rady nadzorczej Lab-Bit.

Z Poltronic związany od 2008 roku.

Adam Kłosek to absolwent wydziału prawa administracji i ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek Prawo oraz Szkoły Prawa Niemieckiego Uniwersytetu Humboldta w Berlinie.

Swój rozwój zawodowy od początku wiązał z międzynarodowymi instytucjami finansowymi takimi jak Eurobank, Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Aegon, pełniąc funkcje w ich działach rozwoju oraz komórkach prawnych. Obecnie wspólnik kancelarii prawno-consultingowej we Wrocławiu oraz menadżer kontraktu w Hewlett Packard Enterpise Services.

Z Poltronic związany od 2010 roku.

Lech Poźniak to absolwent wydziału inżynierii środowiska Politechniki Warszawskiej. Specjalizował się w urządzeniach cieplnych, zdrowotnych i ochrony powietrza.

Po studiach podjął pracę jako pracownik naukowy w Akademii Rolniczej (obecnie SGGW) w Warszawie na wydziale technologii żywności. W 1984 rozpoczął działalność gospodarczą, która prowadzi do dzisiaj. Posiadał firmy, czy też był udziałowcem w spółkach o kilku profilach działalności takich jak produkcja opakowań, produkcja spożywcza, produkcja kaset magnetofonowych, produkcja fonograficzna (płyty CD). Od roku 1999 wraz z firmą Brueggen KG tworzy Brueggen Polska, w której jest członkiem zarządu.

Z Poltronic związany od 2012 roku.

Rafał Pankała to absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego.

Od ponad 10 lat związany jest z branżą medyczną. W latach 2004-2011 pracował w Szpitalu Specjalistycznym z Przychodnią EuroMediCare we Wrocławiu a od 2012 roku związany jest z KCR.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Nowa rada nadzorcza Poltronic

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA