Nowa funkcja w zarządzie Enei Operator. Obejmie ją Wojciech Drożdż

Zarząd Enei Operator zostanie poszerzony o stanowisko wiceprezesa ds. innowacji i logistyki. Nową funkcję obejmie Wojciech Drożdż, dotychczasowy wiceprezes Enei Operator ds. ekonomiczno-finansowych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nowa funkcja w zarządzie Enei Operator. Obejmie ją Wojciech Drożdż

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

1 paź 2016 10:53


Wojciech Drożdż, wiceprezes ds. innowacji i logistyki, to profesor nadzwyczajny, doktor habilitowany nauk ekonomicznych oraz absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w ekonomice energetyki i zarządzaniu bezpieczeństwem energetycznym, międzynarodowych stosunkach gospodarczych oraz logistyce międzynarodowej. Jest związany z Grupą Enea, przed objęciem funkcji w Enei Operator był doradcą zarządu Enei Trading.

Do tej pory był wiceprezesem ds. ekonomiczno-finansowych. Funkcję tą przejmie Sławomir Mirkowski - menedżer z ponad 21-letnim doświadczeniem zawodowym. Przez lata swojej kariery zajmował się zarządzaniem finansowym, controllingiem oraz operacjami. Sławomir Mirkowski jest magistrem ekonomii, absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz biegłym rewidentem i posiada dyplom controllera. Ostatnio był prezesem spółki Omni3d. Pracował m.in. dla takich firm jak BP Gas Poland, Grant Thornton Polska i Bank BPH. Był także członkiem Krajowej Rady Biegłych Rewidentów.

Zmiany wejdą w życie 10 października 2016 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.