Norm DePeau dyrektorem Cisco Global Support Center

Norm DePeau objął stanowisko dyrektora Cisco Global Support Center w Krakowie. Będzie kierował pracą ponad 400 osób zatrudnionych obecnie w krakowskim biurze Cisco.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Norm DePeau dyrektorem Cisco Global Support Center

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

22 lip 2014 9:53


Norm DePeau związany jest z Cisco od 2009 roku, kiedy to został dyrektorem odpowiedzialnym za procesy i operacje biznesowe. Przez kolejne lata zajmował w firmie stanowiska kierownicze w działach Cisco Global Supplier Management i Cisco Services.

Przed dołączeniem do Cisco, kierował działami produkcji i sprzedaży wiodących globalnych firm, takich jak General Electric, Ametek Aerospace & Defense, Goodrich Aerospace, Ruger Firearms oraz Zero Manufacturing.

Norm jest absolwentem inżynierii mechanicznej i materiałowej Uniwersyty of Connecticut. Ukończył też studia MBA na Southern New Hampshire University.

Centrum w Krakowie świadczy usługi wsparcia technicznego i biznesowego dla klientów, partnerów oraz pracowników Cisco w regionie EMEAR (Europa, Bliski Wschód, Afryka, Rosja), obejmując zakresem działań takie działy firmy jak Cisco Services, dział finansowy, IT, operacyjny i inne.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.