×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Norbert Chmielewski key account managerem w Tech Data

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 17 lut 2022 11:53

Norbert Chmielewski dołączył do zespołu Tech Data, gdzie objął stanowisko key account managera.

Norbert Chmielewski key account managerem w Tech Data
Norbert Chmielewski (fot. mat. pras.)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Norbert Chmielewski swoją przygodę z IT rozpoczął w 2005 r. od pracy w Oracle Polska. Jako account manager odpowiadał za sprzedaż aplikacji do klientów z sektora bankowo – finansowego. W kolejnej firmie, ATM, był również zatrudniony jako account manager i odpowiadał za sprzedaż do sektorów finanse i bankowość oraz publicznego. Tam zdobył doświadczenie w sprzedaży przede wszystkim rozwiązań sieciowych.

W latach 2011 – 2014 porzucił branżę IT na rzecz Water Jet, gdzie realizował się jako dyrektor sprzedaży, rozwijając kompetencje menedżerskie. W latach 2014 – 2017 był account managerem w Engave. Zajmował się sprzedażą rozwiązań informatycznych dla firm z sektorów finanse i bankowość oraz public. Praca w tej firmie umożliwiła mu na zdobycie doświadczenia w sprzedaży systemów backupu oraz hardware. Zdobył wiedzę na temat systemów wirtualizacji oraz rozwiązań chmurowych.

W latach 2017 – 2020 był account managerem w Omnitec. Zajmował się sprzedażą rozwiązań telekomunikacyjnych. Tam rozwinął wiedzę na temat sieci komputerowych.

Przed przyjściem do Tech Data pracował w Intertrading Systems Technology na stanowisku account managera, gdzie zdobywał wiedzę na temat cyberbezpieczeństwa oraz rozwijał zdobyte wcześniej doświadczenie.

Poza IT, Norbert Chmielewski ma także doświadczenie w branży finansowej. W latach 1994 – 1997 był kierownikiem biura regionalnego w GE Capital Bank. W latach 1998 - 2003 był kierownikiem regionu w Fiat Bank Polska. W latach 2003 – 2005 był kierownikiem działu kredytów samochodowych w Lukas oddział Warszawa, a w 2005 r. zastępcą dyrektora oddziału w Europejskim Funduszu Leasingowym.

Ukończył studia licencjackie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, wydział Gospodarka Publiczna oraz studiował na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, wydział Geodezji.

Prywatnie pasjonuje się sportami wodnymi takimi jak kiteboarding, windsurfing, kajakarstwo.

Tech Data jest globalnym dystrybutorem i agregatorem rozwiązań dla ekosystemu IT.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Norbert Chmielewski key account managerem w Tech Data

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA