PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Agnieszka Krzekotowska dyrektorem w Colliers

  • Piotr Toborek
    pt
  • 17 sty 2018 13:20

Agnieszka Krzekotowska objęła stanowisko dyrektora działów Zarządzania Nieruchomościami oraz Asset Management w Colliers International, międzynarodowej firmie doradczej działającej w obszarze nieruchomości komercyjnych.

Agnieszka Krzekotowska dyrektorem w Colliers
Adobe Stock
REKLAMA

Nowa dyrektor będzie odpowiedzialna za zarządzanie ponad 60-osobowym zespołem oraz nadzór nad zarządzanym przez Colliers portfelem nieruchomości w Warszawie oraz sześciu miastach regionalnych w Polsce.

Do obowiązków nowej dyrektor będzie również należał dalszy rozwój biznesu w obszarze zarządzania nieruchomościami, w tym pozyskiwanie nowych projektów oraz poszukiwanie technologii i rozwiązań poszerzających dotychczasową ofertę firmy.

- Dział Zarządzania Nieruchomościami jest najliczniejszym działem w firmie. Tworzą go ludzie z doświadczeniem i pasją, niezwykle zaangażowani w powierzane im projekty. Cieszę się, że dział trafia pod opiekę tak doświadczonej osoby, dla której priorytetem jest budowanie relacji z właścicielami budynków i najemcami - mówi Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający Colliers International w Polsce.

Agnieszka Krzekotowska pracuje w Colliers od 2009 roku. W ostatnim czasie zajmowała stanowiska dyrektora odpowiedzialnego za relacje z klientami, a wcześniej zarządcy nieruchomości. Posiada ponad 12 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych, potwierdzone współpracą z największymi funduszami operującymi na rynku polskim, takimi, jak: Triuva, Union Investment, Tristan Capital Partners, czy Allianz. Od 2015 roku Agnieszka jest członkiem prestiżowej organizacji Royal Institution for Chartered Surveyors (RICS).

- Jestem związana z działem zarządzania Colliers właściwie od początku jego funkcjonowania w Polsce. Budujemy naszą pozycję rynkową na dostarczaniu klientom usług na najwyższym poziomie, dlatego też znacząca większość naszych klientów współpracuje z nami już od wielu lat. Obserwujemy zmieniający się rynek i wychodzimy naprzeciw nowym oczekiwaniom klientów i najemców. Dostrzegamy ogromną szansę w wykorzystaniu nowych technologii, nie tylko w celu  zwiększenia efektywności i wydajności instalacji i systemów zastosowanych w budynkach, ale też po to, by ułatwić użytkownikom budynków funkcjonowanie w nich  - mówi nowa dyrektor działu zarządzania nieruchomościami w Colliers International.

 

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Agnieszka Krzekotowska dyrektorem w Colliers

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA