Nivea Polska ma nowych dyrektorów sprzedaży

Nivea Polska wzmacnia zarząd firmy i nominuje nowych dyrektorów sprzedaży. Sprzedażą w kanałach tradycyjnych zarządza Filip Mielczarek, natomiast Łukasz Szlichciński odpowiada za rozwijanie handlu nowoczesnego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nivea Polska ma nowych dyrektorów sprzedaży

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl/pr

dlahandlu.pl

23 gru 2014 10:13


Dotychczas całkowitą sprzedaż produktów Nivea nadzorował jeden dyrektor sprzedaży, jednak teraz firma zdecydowała się na rozłożenie tych kompetencji na dwa osobne stanowiska.

Czytaj też: Pracodawcy są coraz bardziej przychylni młodym matkom. Wśród nich m.in. Nivea

Filip Mielczarek od wielu lat związany jest z branżą kosmetyczną. Pracował m. in. dla Henkel Polska, gdzie był odpowiedzialny m.in. za tworzenie strategii sprzedaży w kanale tradycyjnym, współpracę z dystrybutorami i sieciami polskimi.

Natomiast w Unilever Polska nadzorował egzekucje w regionie zachodnim będąc odpowiedzialnym za całe portfolio firmy włączając również dział produktów spożywczych. Po prawie czterech latach powraca do Nivea Polska, gdzie rozpoczynał swoją karierę zawodową. Ostatnio pełnił rolę kierownika działu handlu tradycyjnego.

Filip Mielczarek odpowiada również za rozwój biznesu w krajach Litwa ,Łotwa, Estonia poprzez odpowiednie kreowanie strategii marketingowej oraz polityki sprzedażowej.

Łukasz Szlichciński, nowy dyrektor sprzedaży ds. handlu nowoczesnego, przez kilka ostatnich lat zarządzał sprzedażą produktów z różnych segmentów rynku, głównie w branży kosmetycznej.

Czytaj też: Pracowników salonów urody kształci... sanepid

Pracował dla firm BIC i Henkel Polska, gdzie był odpowiedzialny za wspieranie handlu w różnych kanałach sprzedaży: hipermarkety, supermarkety, dyskonty, drogerie i convenience.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.