Nikolay Pargov nowym dyrektorem ds. transportu w C.H. Robinson

6
Nikolay Pargov nowym dyrektorem ds. transportu w C.H. Robinson fot.chrobinson.com
Nikolay Pargov dołączy do oddziału europejskiego firmy C.H. Robinson.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nikolay Pargov nowym dyrektorem ds. transportu w C.H. Robinson

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP/AT

8 wrz 2016 11:10


Firma C.H. Robinson Europe B.V. ogłosiła, że Nikolay Pargov został nowym dyrektorem ds. transportu na teren Europy. Pargov posiada 13-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, które obejmuje kierowanie zespołami funkcyjnymi w regionie. Zostanie on również członkiem europejskiego zespołu kierowniczego, którego celem jest zwiększanie zasięgu działalności firmy na tym obszarze.

 "Wiedza i doświadczenie o charakterze specjalistycznym, jakie Nikolay Pargov wnosi do firmy, świadczą o jego wysokich kwalifikacjach, odpowiednich do kierowania zespołami funkcyjnymi C.H. Robinson na terenie Europy - powiedział Eijsink. - Cieszymy się, że do naszego europejskiego zespołu kierowniczego dołącza kolejny ekspert w branży" - dodał.

Od 1993 r. C.H. Robinson świadczy wysokiej jakości usługi na rzecz klientów europejskich, gwarantując im elastyczność i niezawodność. Jest to element, który niewątpliwie stanowi przewagę konkurencyjną firmy. Odznaczający się silną motywacją, ukierunkowani na potrzeby klienta oraz władający wieloma językami pracownicy firmy wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie regionalne przy realizacji zadań transportowych, budując silne relacje z klientami, a także dostosowując usługi do ich indywidualnych potrzeb.

"Odpowiedni personel i technologia to klucz do sukcesu w branży spedycyjnej i transportowej. W najbliższej przyszłości ich znaczenie dodatkowo wzrośnie ze względu na coraz większą złożoność łańcuchów dostaw - powiedział Pargov. - C.H. Robinson dysponuje inteligentnym zespołem, innowacyjnymi procesami i solidnym globalnym ekosystemem technologicznym, a rozwój w tych obszarach stanowi jeden z najważniejszych priorytetów strategicznych firmy. Pozycja firmy umożliwia jej realizację celów ukierunkowanych na rozszerzanie europejskiego zasięgu. Z przyjemnością dołączam do zespołu C.H. Robinson, oczekując na nowe, ekscytujące wyzwania".

Pargov przechodzi do C.H. Robinson z DHL Global Forwarding, gdzie dotychczas piastował funkcję dyrektora globalnego ds. transportu naziemnego. W ciągu swojej wieloletniej kariery zawodowej zajmował różne stanowiska kierownicze w oddziałach DHL w Bułgarii, RPA i Niemczech. Przełożonym Pargova będzie Jeroen Eijsink, prezes C.H. Robinson na teren Europy, a jego miejscem pracy będzie europejska siedziba firmy w Amsterdamie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.