Nicklas Lindberg prezesem Echo Investment

Rada nadzorcza Echo Investment powołała Nicklasa Lindberga na stanowisko prezesa.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nicklas Lindberg prezesem Echo Investment

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

18 kwi 2016 20:34


Nicklas Lindberg zastąpi na fotelu prezesa Piotra Gromniaka, który w pozostanie w zarządzie na stanowisku wiceprezesa.

- Postawienie Nicklasa Lindberga u sterów Echo Investment to krok w kierunku dalszej specjalizacji i ekspansji firmy i wyprowadzenie jej na szersze, europejskie wody - powiedział Karim Khairallah, przewodniczący rady nadzorczej spółki.

- Bardzo się cieszę, że będę mógł kierować tak dynamiczną i profesjonalną firmą. Firma w tym roku obchodzi jubileusz 20-lecia obecności na warszawskiej giełdzie. Przez ten czas zbudowała wyjątkową pozycję i renomę. To doskonałe zaplecze do tego by umocnić pozycję lidera wśród dostawców przestrzeni biurowej i handlowej - mówi Nicklas Lindberg.

Nicklas Lindberg przez ostatnie 15 lat związany był ze szwedzką firmą Skanska, gdzie w ostatnim czasie zajmował stanowisko prezesa jednostki Commercial Development Europe (CDE), odpowiedzialnej za komercyjne projekty deweloperskie w Europie Środkowo-Wschodniej oraz był szefem Skanska Property Poland, podmiotu zależnego Commercial Development Europe. Wcześniej pracował m.in. w jednostkach Residential Development w Skandynawii i przez cztery lata był prezesem i zarazem dyrektorem finansowym Skanska w Rosji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.