Nick Axford globalnym dyrektorem Działu Badań Rynku w CBRE

Jak informuje firma CBRE, dr Nick Axford został globalnym dyrektorem Działu Badań Rynku. Dr Axford jest obecnie dyrektorem Działu Badań Rynku na Azję i Pacyfik w CBRE, a nową funkcję obejmie w trybie natychmiastowym.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nick Axford globalnym dyrektorem Działu Badań Rynku w CBRE

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

12 lip 2013 11:56


W swojej globalnej roli, dr Nick Axford będzie odpowiedzialny za zarządzanie Globalnym Działem Badań Rynku w CBRE, stworzenie strategicznego planu rozwoju oraz dostarczanie klientom firmy raportów dotyczących globalnych trendów na rynku nieruchomości komercyjnych, czytamy w komunikacie.
Przeczytaj także

Jakich biurowców szukają inwestorzy - wywiad z Przemysławem Błaszkiewiczem, Colliers
Dr Raymond Torto zostanie globalnym prezesem Działu Badań Rynku w CBRE i w głównej mierze zajmie się kontaktami z klientami i pracami analitycznymi, w tym publikowaniem raportów o globalnych trendach na rynku nieruchomości oraz wygłaszanie prelekcji podczas spotkań z klientami oraz różnych wydarzeń branżowych.

- Chcemy wzmocnić pozycję CBRE jako globalnego lidera na rynku nieruchomości komercyjnych - powiedział Chris Kirk, prezes ds. administracyjnych (CAO) w CBRE. - Stworzenie nowego stanowiska i powołanie Nicka Axforda to nasze kluczowe kroki do osiągnięcia tego celu.

Dr Axford posiada 23-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. W latach 1998-2010 kierował Zespołem Badań Rynku na Europę, Bliski Wschód i Afrykę. Jako długoletni członek Global Research & Consulting Executive Committee w CBRE, miał duży wkład w rozwój i wdrażanie globalnych standardów oraz najlepszych praktyk na platformie badań rynku w CBRE.

Dr Axford jest absolwentem Southampton University, gdzie uzyskał tytuł magistra i doktora. Jest aktywnym członkiem wielu organizacji z sektora nieruchomości komercyjnych, częstym prelegentem podczas najważniejszych konferencji branżowych i ekspertem rynku nieruchomości w mediach.

CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2012), a także jedna z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu Fortune oraz agencji ratingowej Standard & Poor's. CBRE, z siedzibą główną w Los Angeles.

Zatrudnia około 37.000 pracowników i obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 300 biurach na całym świecie. Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.