Neinver Polska: Jacek Malicki Senior Leasing Managerem

Jacek Malicki dołączył do zespołu najmu firmy Neinver Polska, obejmując stanowisko Senior Leasing Managera. Do jego obowiązków należeć będzie współpraca z klientami firmy w obszarze najmu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Neinver Polska: Jacek Malicki Senior Leasing Managerem

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

15 mar 2016 16:32


Jacek Malicki zajmie się kluczowymi projektami z portfolio Neinver w Polsce: centrami outlet Factory, parkami handlowymi Futura oraz Galerią Malta. Do jego zadań należeć będzie realizacja strategii najmu we wszystkich obiektach oraz wsparcie w koordynacji działań zespołu, kierowanego przez Agnieszkę Baczyńską – International Leasing Director w Neinver.

Jacek Malicki ma ponad 14-letnie doświadczenie w obszarze najmu obiektów handlowych. Jako Leasing Manager był związany z Auchan Polska, w którym zajmował się portfolio 22 obiektów handlowych, Atrium Poland Real Estate Management czy Plaza Centers Poland. Pracę zawodową zaczynał w DTZ Polska.

Nowy Senior Leasing Manager Neinver Polska jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku, w specjalnościach: zarządzanie, marketing i reklama. Ukończył również studia podyplomowe z zarządzania nieruchomościami. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.