Nebil Senman został Co-Managing Partnerem w Griffin Group

Nebil Senman dotychczas piastował stanowisko Senior Vice President w Oaktree i zarządzał działalnością firmy na rynku nieruchomości w Niemczech i w Polsce.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nebil Senman został Co-Managing Partnerem w Griffin Group

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

3 paź 2014 13:08


W nadchodzących latach będzie zarządzał inwestycjami Griffin oraz odpowiadał za dywersyfikowanie i poszerzanie działalności firmy. Do jego głównych zadań będzie należało także utrzymywanie relacji z kluczowymi inwestorami Griffin.

- Szczególnie cenimy sobie bogate doświadczenie Nebila na rynku nieruchomości i private equity. Niewątpliwym atutem jest fakt, że prawie 9 lat pracował dla naszego głównego inwestora Oaktree. Wierzymy, że jego wiedza o międzynarodowym rynku nieruchomości oraz o rynkach kapitałowych będzie cenna dla całego zespołu Griffin Group - mówi Przemysław Krych, CEO Griffin Group.

Nebil Senman jest związany z branżą nieruchomości od ponad 15 lat. Swoje międzynarodowe doświadczenie zawodowe zdobywał głównie w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Polsce.

W Oaktree zarządzał inwestycjami na rynku nieruchomości o wartości ponad 1 mld euro. Oprócz kierowania inwestycjami Oaktree na terenie Polski we współpracy z Griffin Group, był odpowiedzialny za powstanie niemieckiej platformy nieruchomości komercyjnych, która została połączona z wartą 2 miliardy euro spółką giełdową Deutsche Office. Odpowiadał także za zrestrukturyzowanie i kierowanie wiodącą niemiecką platformą nieruchomości mieszkaniowych Deutsche Wohnen.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.