Natalia Janiszewska dołącza do zespołu Mind Progress Group

Agencja marketingu zintegrowanego Mind Progress Group wzmacnia kompetencje z obszaru obsługi klienta. Nowym pracownikiem działu została Natalia Janiszewska, która wcześniej odpowiadała za projekty w agencji Highlite PR.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Natalia Janiszewska dołącza do zespołu Mind Progress Group

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

22 lut 2016 11:58


Natalia Janiszewska pracuje w branży od 2010 roku. Wcześniej przez cztery lata była współorganizatorem międzynarodowego festiwalu kulturalnego Brave Festiva odbywającego się we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku.

Przygodę z marketingiem rozpoczęła w agencji PR Publicon, a swoje kompetencje w obszarze komunikacji ugruntowała w Highlite PR. W tym czasie pracowała między innymi dla Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, Listen For Syria - projektu Polskiej Akcji Humanitarej czy ruchu społecznego Matki na Działalności Gospodarczej.

W Mind Progress Group, jako account manager, odpowiada za kierowanie dedykowanym zespołem projektowym oraz koordynację prac dla MJM Group.

Mind Progress Group to agencja marketingu zintegrowanego. W skład firmy wchodzi ponad 40 specjalistów, którzy planują, realizują i ewaluują projekty oraz działania z zakresu marketing consultingu, public relations, szkoleń, social media, event marketingu, IT, reklamy i kompleksowej obsługi 360 stopni dla klientów z różnorodnych branż – od nowych technologii, retail przez HoReCa, po FMCG.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.