PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Natalia Grzybicka dołącza do Mindshare

  • Justyna Koc
    jk
  • 24 lip 2018 20:58

Izabela Lukas-Domaradzka, która do tej pory pełniła funkcję commercial director w Mindshare, awansowała na stanowisko chief financial officer w GroupM. Tym samym jej dotychczasowe stanowisko objęła Natalia Grzybicka, wcześniej związana z grupą Żywiec oraz Coca-Cola HBC.

Natalia Grzybicka dołącza do Mindshare
Adobe Stock
REKLAMA

Izabela Lukas-Domaradzka z Mindshare była związana od października 2011 roku, gdzie nadzorowała dział finansów i administracji spółki, była również prokurentem firmy. Ponadto kontrolowała dział traffic i wszystkie zespoły client leadership m.in. pod kątem zgodności działań realizowanych dla klientów Mindshare Polska z umowami.

Do zespołu Mindshare dołączyła Natalia Grzybicka, wcześniej związana z grupą Żywiec czy Coca-Cola HBC. Jest odpowiedzialna za zarządzanie działem finansów i administracji, a do jej obowiązków należy m.in. bieżące monitorowanie realizacji celów finansowych firmy, bliska współpraca z zespołami client leadership oraz specjalistycznymi.

Z obszarem finansów komercyjnych Natalia Grzybicka związana jest od prawie 7 lat. Na początku swojej kariery pełniła rolę kontrolera marketingu w grupie Żywiec, gdzie dbała o rentowność poszczególnych marek, przygotowywała wdrożenia nowych produktów, które odniosły sukces na rynku oraz współpracowała z domami mediowymi. Przez kolejne 4 lata pracowała jako kierownik finansów w Coca-Cola HBC, gdzie zajmowała się kontrolą wyników finansowych różnych kanałów sprzedaży.

Natalia Grzybicka ukończyła finanse i rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest również świeżo upieczoną absolwentką programu Management in Food and Beverage w SDA Bocconi w Mediolanie.

W wolnym czasie lubi podróżować, gotować i spotykać się w gronie znajomych.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Natalia Grzybicka dołącza do Mindshare

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA