Monika Olejnik odchodzi z Radia ZET. Zastąpi ją Konrad Piasecki

Monika Olejnik po 15 lat odchodzi z Radia ZET. Jej program przejmie Konrad Piasecki.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Monika Olejnik odchodzi z Radia ZET. Zastąpi ją Konrad Piasecki

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

26 cze 2016 17:05


Monika Olejnik swoje ostatnie wydanie „Gościa Radia ZET” poprowadziła w piątek (24 czerwca), rozmawiała z Grzegorzem Schetyną. Z kolei w niedzielę (26 czerwca) dziennikarka ostatni raz była gospodynią cotygodniowej godzinnej dyskusji politycznej „7 Dzień Tygodnia”.

- Dziękuję wspaniałym słuchaczom, gościom którzy współtworzą ze mną program. Do zobaczenia, do usłyszenia. Świat się nie kończy, tylko zaczyna - powiedziała w Radiu Zet na zakończenie.

Program przejmie Konrad Piasecki. Jak twierdzą władze rozgłośni, na falach „Zetki” znalazłoby się miejsce dla niego i dla Olejnik. Ta jednak nie chciała przystać na warunki stacji, która odebrała jej codzienne audycje „Gość Radia Zet”, a Monika Olejnik miała prowadzić tylko niedzielny program.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

2 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Mediator 2016-07-04 15:54:32

Straszny tej jej charakter.Wprowadziła najgorsze standardy dziennikarstwa- napastliwe, policyjne przesłuchanie, pytania nigdy nie do treści omawianych wydarzeń tylko do formy i personalia typu:co pan sadzi o tamtym panu/ czy to było lojalne jak on się zachował? i tak na okrągło !Pozbawianie ludzi chęci do myślenia merytorycznego , tylko podjudzanie do udziału w widowisku politycznym, walce kto kogo. To ona zaczęłą dzielić społeczeństwo.

Anna Sarzyńska 2016-07-04 10:34:14

Zastąpili dziennikarkę z charakterem magmowatym plazmowatym lizusem pisowskim