PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Monika Leżyńska członkiem zarządu TUiR Allianz Polska

  • jk
  • 1 sie 2022 12:50

Monika Leżyńska została powołana na członka zarządu TUiR Allianz Polska. Odpowiada za underwriting i zarządzanie produktami w ubezpieczeniach majątkowych.

Monika Leżyńska członkiem zarządu TUiR Allianz Polska
Monika Leżyńska jest związana z branżą ubezpieczeniową od ponad 15 lat (Fot. mat. pras.)
REKLAMA

Monika Leżyńska jest związana z branżą ubezpieczeniową od ponad 15 lat. Przed przyjściem do Allianz Polska zarządzała pionem rozwiązań dla klientów indywidualnych w Uniqa. Ma doświadczenie w kierowaniu zaawansowaną analityką i biznesowym podejściem do data science w obszarach projektowania produktów, taryfikacji, sprzedaży i likwidacji szkód. Pracowała dla AXA Ubezpieczenia, Warta i Link4. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetu Warszawskiego.

Awans Moniki Leżyńskiej jest związany ze złożoną przez Krzysztofa Wanatowicza rezygnacją ze składu zarządu. Jest on związany z Allianz Polska od 2016 roku. Początkowo był dyrektorem zarządzającym ds. produktów masowych w ubezpieczeniach majątkowych. Od 2018 roku jako członek zarządu odpowiadał za pion underwritingu i zarządzania produktami w obu towarzystwach ubezpieczeniowych Allianz - majątkowym i życiowym. Po połączeniu spółek Allianz Polska i Avivy, pełnił tę rolę w towarzystwie majątkowym.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Od sierpnia 2022 r. Krzysztof Wanatowicz obejmuje stanowisko dyrektora zarządzającego ds. produktów korporacyjnych, odpowiedzialnego również za nadzór nad apetytem na ryzyko polskiej spółki majątkowej.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Monika Leżyńska członkiem zarządu TUiR Allianz Polska

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA