Monika Laskowska nowym partnerem w PwC

• Do grona partnerów PwC dołączyła Monika Laskowska.
• Wzmocni ona dział prawno-podatkowy w zakresie cen transferowych (Transfer Pricing), którym kieruje Piotr Wiewiórka.
• Jedną z jej podstawowych ról będzie reprezentowanie PwC Polska w międzynarodowych gremiach dotyczących zagadnień związanych z TP.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Monika Laskowska nowym partnerem w PwC

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

1 wrz 2016 10:15


Monika Laskowska posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe. Od wielu lat była w resorcie finansów osobą odpowiedzialną za ceny transferowe, a także pełniła rolę właściwej władzy podatkowej w procedurach międzynarodowych dotyczących podatków dochodowych.

Laskowska specjalizuje się w sprawach dotyczących powiązania cen transferowych ze strategią biznesową firm. Jej doświadczenie obejmuje rozwiązywanie sporów TP w krajowych postępowaniach podatkowych i międzynarodowych procedurach podatkowych (MAP) oraz doradztwo w procedurach uzgodnieniowych z zakresu TP z administracją podatkową (APA). 

Monika Laskowska przez 7 lat reprezentowała Polskę w obradach grupy roboczej OECD ds. cen transferowych. Brała także udział w obradach Forum Cen Transferowych Unii Europejskiej - grupy eksperckiej doradzającej Komisji Europejskiej w sprawach cen transferowych.

- Praktyka związana z cenami transferowymi to ważna część usług działu prawno-podatkowego PwC, którą nieustannie rozwijamy. Dlatego cieszę się, że Monika Laskowska dołączyła do zespołu, wzmacniając nasze kompetencje w tym zakresie – mówi Tomasz Barańczyk, partner zarządzający działem prawno-podatkowym PwC.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.