×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Monika Król wiceprezesem zarządu Polskiego Standardu Płatności

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 26 paź 2017 19:21

Rada Nadzorcza Polskiego Standardu Płatności powołała na stanowisko wiceprezesa zarządu spółki Monikę Król. Rozpocznie ona pracę od 7 listopada 2017 r. Będzie odpowiedzialna za marketing, sprzedaż oraz rozwój biznesu.

Monika Król wiceprezesem zarządu Polskiego Standardu Płatności
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

– Monika Król dołącza do naszego zespołu w bardzo ważnym momencie. BLIK bardzo szybko się rozwija i staje się coraz powszechniejszą usługą. Wszechstronne doświadczenie Moniki będzie dla nas dużym wsparciem – mówi Dariusz Mazurkiewicz, prezes PSP, operatora systemu BLIK.

Nowa wiceprezes zarządu od kilkunastu lat związana jest z branżą finansową – pracowała między innymi w City Banku Handlowym, Fortis Banku, a następnie BNP Paribas oraz Banku BPH. Podczas pracy w bankach jako dyrektor zarządzający odpowiadała m.in. za planowanie oraz realizację strategii marketingowych, PR, wdrożenia nowych produktów, współtworzenie strategii i celów sprzedażowych, analizy rynku, a także procesy związane z fuzjami banków i ich rebrandingiem. Przez ostatnie 3 lata rozwijała także firmy działające w segmencie usług finansowych oraz handlu B2C jako inwestor, zarządzająca oraz doradca do spraw marketingu i strategii.

Na tym stanowisku zastąpi Jerzego Mroczka, który od maja 2017 pełnił obowiązki wiceprezesa zarządu Polskiego Standardu Płatności. W czwartek (26.10) złożył rezygnację z piastowanej funkcji. Pozostaje on nadal w strukturach PSP i będzie kierował departamentem prawnym i zarządzania ryzykiem.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Monika Król wiceprezesem zarządu Polskiego Standardu Płatności

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA