Monika Kośko wiceprezesem Ursusa

Rada nadzorcza Ursusa powołała na stanowisko wiceprezesa zarządu Monikę Kośko. Była ona dotychczas dyrektorem dywizji produkcji w Dobrym Mieście.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Monika Kośko wiceprezesem Ursusa

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl/AT

wnp.pl

18 paź 2016 13:13


Rada nadzorcza spółki zadecydowała, iż od dnia 17 października tego roku zarząd Ursusa bieżącej, wspólnej kadencji będzie działał w składzie pięcioosobowym. Tym samym zarząd spółki Ursus powiększył się o nowego członka – Monikę Kośko, która objęła funkcję wiceprezesa. Spółka poinformowała w komunikacie, że powiększenie zarządu „ma na celu długoterminowy rozwój spółki Ursus”.

Monika Kośko ukończyła studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Informatyka i ekonometria. W 2008 r. uzyskała stopień doktora nauk ekonomicznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W 2016 r. ukończyła studia Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Monika Kośko rozpoczęła swoją karierę zawodową w Ursusie w roku 2008 w Dziale Controllingu. W roku 2010 awansowała na Kierownika tego Działu, następnie na stanowisko zastępcy dyrektora ekonomiczno-finansowego ds. controllingu, a w roku 2013 została dyrektorem dywizji produkcji w Dobrym Mieście.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.