Monika Błaszczyk na czele zespołu HRK SSC/BPO

6
Monika Błaszczyk na czele zespołu HRK SSC/BPO Monika Błaszczyk, fot. mat.pras.
W HRK powstał nowy zespół – specjalizujący się w rekrutacji w branży SSC/BPO. Jego szefową została Monika Błaszczyk.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Monika Błaszczyk na czele zespołu HRK SSC/BPO

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

23 lut 2015 12:23


HRK SSC/BPO oferuje kompleksowe usługi HR dla centrów usług wspólnych. Zespół wspiera organizacje w procesie tworzenia struktur personalnych poprzez całościowe doradztwo strategiczne, rekrutację specjalistów i menedżerów, testy i sesje assesment centre, działania rozwojowe w postaci szkoleń oraz sesji development centre.

Monika Błaszczyk w czasie swojej wieloletniej pracy w doradztwie personalnym zrealizowała z sukcesem ponad 200 projektów rekrutacyjnych z zakresu finansów międzynarodowych, customer service oraz HR.

Jest specjalistką i pasjonatką rynku SSC/BPO - od ponad 4 lat specjalizuje się w rekrutacji w tym obszarze. Przeprowadziła również szereg projektów assessment i development centre dla najbardziej uznanych firm w Polsce. Jest też psychologiem, specjalizującym się w psychologii przedsiębiorczości i zarządzania oraz stosowanej psychologii społecznej.

- Posiadamy doświadczenie zarówno w pracy z klientami na początkowych start-upowych etapach, jak i z już dojrzałymi firmami. Podejmujemy się tworzenia oraz wsparcia rekrutacyjnego SSC/BPO w obszarach: finanse, obsługa klienta oraz HR. Powstanie osobnego zespołu w strukturach HRK pozwoli nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów – komentuje Błaszczyk.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.