PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Monika Błaszczyk na czele zespołu HRK SSC/BPO

W HRK powstał nowy zespół – specjalizujący się w rekrutacji w branży SSC/BPO. Jego szefową została Monika Błaszczyk.

  • Autor: jm
  • 23 lut 2015 12:23
Monika Błaszczyk na czele zespołu HRK SSC/BPO
Monika Błaszczyk, fot. mat.pras.
REKLAMA

HRK SSC/BPO oferuje kompleksowe usługi HR dla centrów usług wspólnych. Zespół wspiera organizacje w procesie tworzenia struktur personalnych poprzez całościowe doradztwo strategiczne, rekrutację specjalistów i menedżerów, testy i sesje assesment centre, działania rozwojowe w postaci szkoleń oraz sesji development centre.

Monika Błaszczyk w czasie swojej wieloletniej pracy w doradztwie personalnym zrealizowała z sukcesem ponad 200 projektów rekrutacyjnych z zakresu finansów międzynarodowych, customer service oraz HR.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jest specjalistką i pasjonatką rynku SSC/BPO - od ponad 4 lat specjalizuje się w rekrutacji w tym obszarze. Przeprowadziła również szereg projektów assessment i development centre dla najbardziej uznanych firm w Polsce. Jest też psychologiem, specjalizującym się w psychologii przedsiębiorczości i zarządzania oraz stosowanej psychologii społecznej.

- Posiadamy doświadczenie zarówno w pracy z klientami na początkowych start-upowych etapach, jak i z już dojrzałymi firmami. Podejmujemy się tworzenia oraz wsparcia rekrutacyjnego SSC/BPO w obszarach: finanse, obsługa klienta oraz HR. Powstanie osobnego zespołu w strukturach HRK pozwoli nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów – komentuje Błaszczyk.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Monika Błaszczyk na czele zespołu HRK SSC/BPO

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA