PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

MLP Group poszerza i wzmacnia zarząd

  • AKC
  • 28 lip 2022 17:39

Rada Nadzorcza MLP Group powołała Monikę Dobosz i Agnieszkę Góźdź do zarządu spółki w ramach trwającej kadencji. Tym samym organ zarządczy dewelopera, rozwijającego działalność na rynku polskim, niemieckim, austriackim i rumuńskim, został poszerzony do pięciu osób.

MLP Group poszerza i wzmacnia zarząd
(fot. mat. pras. MLP Group)
REKLAMA

Do zarządu zostały  powołane Monika Dobosz odpowiedzialna za pion finansowy oraz Agnieszka Góźdź rozwijająca obszar leasingu. 

- Poszerzenie zarządu związane jest z dynamicznym rozwojem MLP Group. Na przestrzeni ostatnich lat, licząc od naszego debiutu na rynku publicznym, zwielokrotniliśmy wartość spółki osiągając obecnie kapitalizację na poziomie blisko 1,5 mld zł. Wprowadzenie do zarządu osób odpowiadających za obszar finansów i komercjalizacji ułatwi i przyspieszy proces decyzyjny przy dalszym szybkim wzroście skali działania - mówi Radosław T. Krochta, prezes zarządu MLP Group.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Monika Dobosz do MLP Group dołączyła w 2009 r. jako kierownik działu sprawozdawczości finansowej. W 2014 r. została powołana na stanowisko dyrektora finansowego. W tej roli jest odpowiedzialna za sprawozdawczość finansową, zarządzanie procesem budżetowania dla grupy kapitałowej i spółek zależnych, aranżowanie nowych źródeł finansowania dla inwestycji Grupy oraz nadzór nad zespołami księgowości, kontrolingu i sprawozdawczości.

Monika Dobosz posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie finansów i rachunkowości, z czego 14 lat w sektorze nieruchomości. Przed MLP Group pracowała w Fadesa Polnord Polska, Parker Hannifin jako zastępca głównego księgowego. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku Bankowość oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku sprawozdawczość finansowa.

Agnieszka Góźdź jest odpowiedzialna za komercjalizację parków i pozyskiwanie nowych gruntów w Polsce. Wspiera również wejście MLP Group na nowe rynki w Europie i rozwój firmy. Do zespołu MLP Group dołączyła w 2015 r. Posiada 16-letnie doświadczenie na rynku powierzchni magazynowych.

Agnieszka Góźdź (fot. mat. pras. MLP)
Agnieszka Góźdź (fot. mat. pras. MLP)

 

Przed dołączeniem do MLP Group pracowała jako ekspert dla firm doradczych z branży nieruchomości, m.in. Cushman _ Wakefield, CA IMMO Real Estate Management Poland, AXI IMMO GROUP, King Sturge.

Jest absolwentką Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu i Administracji w Warszawie. Ukończyła też studia podyplomowe z zakresu zarządzania nieruchomościami komercyjnymi na Politechnice Warszawskiej.

 

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: MLP Group poszerza i wzmacnia zarząd

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA