×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Mirosław Pasieka prezesem LS Tech-Homes

  • Autor: jm
  • 16 sty 2017 10:19

Rada nadzorcza LS Tech-Homes zdecydowała o odwołaniu dotychczasowego prezesa Leszka Surowca i powołaniu na to stanowisko Mirosława Pasiekę.

Mirosław Pasieka prezesem LS Tech-Homes
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Leszek Surowiec, dotychczasowy prezes spółki, będzie pełnił funkcję wiceprezesa. Zastąpi Leszka Biernackiego, który zrezygnował ze stanowiska.

Nowym prezesem został Mirosław Pasieka, który dotychczas zasiadał w radzie nadzorczej firmy. - Głównym celem zarządu będzie przygotowanie w najbliższym czasie nowej strategii rozwoju LS Tech-Homes w oparciu o którą chcemy budować wartość spółki. Jestem przekonany, że prowadzone przez nas działania przyniosą wymierne rezultaty - mówi nowy prezes.

LS Tech-Homes jest spółką notowaną na rynku NewConnect od czerwca 2012 r. Zajmuje się produkcją paneli kompozytowych, które są wykorzystywane do budowy jedno- i wielorodzinnych domów oraz obiektów przemysłowych. Spółka posiada cztery zakłady produkcyjne: w Czechowicach-Dziedzicach, Studzienicach oraz dwa w Koniecwałdzie.

LS Tech-Homes planuje przenieść notowania swoich akcji na rynek regulowany GPW w Warszawie. W grudniu 2016 r. spółka podpisała z niemieckim kontrahentem umowę na wybudowanie budynków mieszkalnych w Holandii o wartości 18,8 mln euro, czyli ok. 82,7 mln zł.

Z kolei w październiku ubiegłego roku pozyskała kontrakt z innym niemieckim podmiotem, który będzie realizowany w formule generalnego wykonawstwa i obejmuje budowę 246 modułów mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej sięgającej 7,1 tys. m kwadratowych. Całkowita wartość tego projektu wynosi 9,5 mln euro, czyli ok. 41,8 mln zł.

 

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Mirosław Pasieka prezesem LS Tech-Homes

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA