Mike Gerard prezesem Działu Wycen Nieruchomośc w CBRE

Globalnym prezesem Działu Wycen Nieruchomości.CBRE został Mike Gerard. W swojej nowej roli, Mike Gerard będzie odpowiedzialny za globalną integrację i rozwój Działu Wycen w CBRE.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Mike Gerard prezesem Działu Wycen Nieruchomośc w CBRE

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

15 paź 2013 13:22


Mike Gerard będzie ściśle współpracował z regionalnymi liderami działów wycen w CBRE: Tomem McDonnellem w obu Amerykach, Mike'iem Steur w Azji i Pacyfiku oraz Markiem Creamerem w regionie Europy, Środkowego-Wschodu i Afryki, zapewniając podwyższenie jakości usług wycen oferowanych klientom CBRE.

Mike Gerard pracuje w CBRE od 2005 roku. Do niedawna pełnił funkcję prezesa centralnego oddziału firmy w USA, będąc odpowiedzialnym za 29 biur w 9 stanach. Poprzednio był prezesem ds. Nauki (Chief Learning Officer) odpowiedzialnym za programy edukacyjne i rozwojowe, w tym CBRE University. Wcześniej, Mike Gerard zarządzał również regionem Środkowo-Zachodnim w CBRE w USA, gdzie nadzorował 8 biur w 5 stanach.

Mike Gerard jest laureatem nagród CBRE President's Award i dwukrotnym zwycięzcą nagród CBRE Chairman's Award. Został również uznany za najlepszego prezesa przez magazyn Detroiter oraz Crain's Detroit Business. Mike posiada tytuł B.A. i MBA, które zdobył na Michigan State University. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.