Michał Szubski i Ewa Bieniak-Mańkowska dołączyli do kancelarii BSWW Legal&Tax

Do kancelarii BSWW Legal&Tax dołączyli, jako of counsels, eksperci w dziedzinie prawa energetycznego: Michał Szubski oraz Ewa Bieniak-Mańkowska.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Michał Szubski i Ewa Bieniak-Mańkowska dołączyli do kancelarii BSWW Legal&Tax

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.PL/AT

wnp.pl

7 cze 2016 12:55


Michał Szubski był związany ze spółką Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA, najpierw jako prawnik, a następnie kolejno jako dyrektor Biura Prezydialnego, Biura Prawnego i Biura Spółki, i wreszcie dyrektor Gazowni Warszawskiej. Po wydzieleniu spółek gazownictwa, został prezesem zarządu Mazowieckiej Spółki Gazownictwa. Po wygraniu konkursu w marcu 2008 r. powołano go na stanowisko prezesa zarządu Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa, które to stanowisko piastował przez cztery lata. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim, skończył też studia podyplomowe z zakresu zarządzania przedsiębiorstwami energetycznymi.

Ewa Bieniak-Mańkowska jest radcą prawnym z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie obsługi przedsiębiorstw, w tym w szczególności prowadzenia działalności w obszarze prawa energetycznego. Zajmowała się m.in. negocjowaniem umów z obszaru energetycznego, przygotowywaniem dokumentów dotyczących relacji przedsiębiorstw energetycznych z odbiorcami energii, brała udział w procesach uzyskiwania koncesji, przygotowywania i zatwierdzania taryf oraz instrukcji ruchu sieci. Pracowała w Polskiej Spółce Gazownictwa, Mazowieckiej Spółce Gazownictwa, PGNiG, Telekomunikacji Polskiej  oraz w Ministerstwie Skarbu Państwa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.