×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Michał Skwarek dyrektorem sprzedaży w Cordia

  • Autor: JP
  • Opublikowano: 7 kwi 2016 13:08

Michał Skwarek objął stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w spółce węgierskiego dewelopera Cordia z Grupy Futureal.

Michał Skwarek dyrektorem sprzedaży w Cordia
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Michał Skwarek będzie odpowiadał za politykę komunikacyjną i sprzedażową. Do jego zadań należy m.in. koordynacja i prowadzenie działań sprzedażowych, pozycjonowanie marki w Polsce,  tworzenie i realizacja strategii marketingowych i PR, w tym przygotowanie i realizacja kampanii reklamowych i promocyjnych oraz zakup mediów. Michał Skwarek będzie zarządzał wieloosobowym zespołem specjalistów ds. sprzedaży.

– Cordia dynamicznie się rozwija. Jesteśmy blisko finalizacji zakupu kolejnych projektów. To oczywiste, że potrzebujemy silnego zespołu sprzedażowego. Na jego czele stanie Michał Skwarek, którego doświadczenie w segmencie nieruchomości mieszkaniowych oraz nowatorskie podejście zapewnią wsparcie dla realizowanych inwestycji – podkreśla Michał Melaniuk, dyrektor zarządzający inwestycjami mieszkaniowymi Futureal.

Michał Skwarek od początku swojej kariery jest związany z branżą nieruchomości. Zanim dołączył do Cordii przez ponad 4 lata był związany z Okam Capital, gdzie jako dyrektor sprzedaży i marketingu odpowiadał za działania marketingowe oraz politykę sprzedażową. Poprzednio, przez blisko dwa lata, pełnił funkcję dyrektora sprzedaży w Dor Group. Wcześniej, przez ponad 9 lat, był dyrektorem zarządzającym w Eurobau.

Jest absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego.

Pasjonuje go technika satelitarna – przekazy i kodowanie programów, rozwój technologii satelitarnej. Interesuje go też kolejnictwo. Ma troje dzieci z którymi spędza każdą wolną chwilę.

 

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Michał Skwarek dyrektorem sprzedaży w Cordia
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA