PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Michał Rafałowicz i Kaja Karbowska w zespole Newmark Polska

Zajmująca się nieruchomościami komercyjnymi firma Newmark Polska powiększa zespół. Michał Rafałowic objął stanowisko dyrektora regionalnego odpowiedzialnego za województwa pomorskie, zachodnio-pomorskie i kujawsko-pomorskie. Do firmy dołączyła też Kaja Karbowska, która będzie doradzała najemcom poszukującym powierzchni biurowych i magazynowych na Pomorzu i Kujawach.

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 19 kwi 2022 15:37
Michał Rafałowicz i Kaja Karbowska w zespole Newmark Polska
Kaja Karbowska i Michał Rafałowicz (fot. Newmark Polska)
REKLAMA

Michał Rafałowicz jest doświadczonym specjalistą rynku nieruchomości, szczególnie w obszarze inwestycji przemysłowych i magazynowych. Do jego głównych obowiązków na nowym stanowisku będzie należało prowadzenie procesów relokacji i renegocjacji umów najmu w imieniu najemców powierzchni magazynowych i biurowych w Polsce północnej.

Poprzednio pracował w CTP na stanowisku business development directora oraz w firmie Cresa Polska jako dyrektor regionu pomorskiego. Był także głównym specjalistą ds. inwestycji w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego i studiów podyplomowych na Uniwersytecie Gdańskim, Politechnice Gdańskiej i Glyndŵr University w Wielkiej Brytanii, zdobył także tytuły MBA i L.L.M w Apsley Business College of London. Jest wykładowcą na Uniwersytecie Gdańskim.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kaja Karbowska jako doradca w Newmark Polska będzie odpowiadać za reprezentację najemców powierzchni magazynowych i biurowych w Polsce północnej. Poprzednio pracowała między innymi w CTP na stanowisku transaction support manager oraz w firmie Cresa Polska jako doradca. Ukończyła studia na Uniwersytecie Gdańskim na kierunkach gospodarka przestrzenna i zarządzanie oraz jest w trakcie studiów podyplomowych w zakresie zarządzania nieruchomościami i projektami deweloperskimi.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Michał Rafałowicz i Kaja Karbowska w zespole Newmark Polska

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA