PARTNERZY PORTALU

Michał Puczyński powołany na prezesa zarządu Road Studio

  • AKC
  • 28 lis 2022 20:55

Road Studio to spółka produkująca gry komputerowe o tematyce drogi, łączące symulację pojazdu z życiem w wirtualnym świecie. Kluczowym projektem spółki jest Alaskan Truck Simulator, którego demo zostało pobrane ponad 100 tys. razy w ciągu dwóch tygodni. Nowym prezesem zarządu został Michał Puczyński, wieloletni marketer i copywriter, a wcześniej dziennikarz technologiczny i gamingowy. Puczyński pełni także funkcję head of marketing w Movie Games, zarządzając operacyjnie działem marketingu.

Michał Puczyński powołany na prezesa zarządu Road Studio
Michał Puczyński, nowy prezes zarządu Road Studio (fot. Road Studio)
REKLAMA

Michał Puczyński w przeszłości współpracował m.in. ze studiami Walkabout Games, Techland i BeautifulBee, platformą Kinguin, oraz z wydawnictwem Agora i Grupą WP. Publikował w Gazecie Wyborczej, Money.pl, Polygamii czy Gadżetomanii. Współpracował także z Platige Image oraz realizował projekty dla licznych agencji kreatywnych.

- Road Studio ma fascynujące, nieszablonowe podejście do symulatorów. Jednocześnie zawsze uważałem je za jeden z najbardziej kontaktowych i ambitnych zespołów, z jakimi pracowałem. Cieszy mnie możliwość bezpośredniej pracy ze spółką, ponieważ daje mi szansę na połączenie perspektywy produkcyjnej, marketingowej i wydawniczej. Moim celem będzie w pierwszej kolejności ukończenie projektu Alaskan Truck Simulator. Jako że zależy mi na tym, aby informować o rzeczach pewnych, pierwsze informacje o dalszym kierunku produkcji pojawią się w ciągu dwóch czy trzech tygodni - mówi Michał Puczyński, prezes zarządu Road Studio.

- Jestem zadowolony z wyboru nowego prezesa, współpracowaliśmy już z dobrym skutkiem w przeszłości. Teraz zespół może skupić się na produkcji. Dziękuję również za współpracę poprzedniemu prezesowi - mówi Tomasz Węgliński, head of production Road Studio.

Czytaj też: Andrzej Skibniewski awansuje w MediaComie Warszawa

Zdaniem Mateusza Wcześniaka, prezes zarządu Movie Games, wydawcy gier Road Studio, Puczyński jest znakomitym wyborem na stanowisko prezesa zarządu.

- Nie tylko udowodnił już w Movie Games, że potrafi zarządzać pracą, ale też wywodzi się ze środowiska makretingu i gamedevu, nie zaś giełdowego. Ma więc optykę, która jest projektowi najbardziej potrzebna, oraz nasze pełne poparcie jako wydawcy i akcjonariusza - mówi Wcześniak.

- Pracuję z Michałem w różnych firmach od ponad dekady. Spotkaliśmy się gdy prowadziłem Polygamia.pl, a potem chyba w każdej kolejnej firmie. Bardzo się cieszę, że Michał przyjął tę propozycję, bo to najlepszy możliwy kandydat na to stanowisko. Ma rozległą wiedzę na temat gier wideo, a co więcej zna od dawna Alaskan Truck Simulator i wie, jaka to powinna być gra, by osiągnąć sukces - komentuje Piotr Gnyp, chief marketing officer Movie Games.

 

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Michał Puczyński powołany na prezesa zarządu Road Studio

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA