PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Michał Parkitny w zarządzie Unimotu

Michał Parkitny, dotychczas odpowiedzialny za finansowanie spółek w londyńskim Standard Bank, został nowym członkiem zarządu Unimot.

REKLAMA

20 czerwca doszło do zmian w zarządzie Unimotu. Rezygnację ze stanowiska złożyła Małgorzata Garncarek, członek zarządu i dyrektor finansowy spółki. Składając rezygnację, Małgorzata Garncarek wskazała, że decyzja jest podyktowana przyczynami osobistymi. Następnie rada nadzorcza firmy powołała Michała Parkitnego do zarządu..

Michał Parkitny od 2010 r. był związany z londyńskim oddziałem Standard Bank, gdzie kierował zespołem ds. finansowania spółek. Przez ponad 6 lat doradzał spółkom z sektorów: naftowego i gazowego (upstream and downstream), telekomunikacyjnego, wydobywczego oraz consumer finance. Wcześniej pracował w banku inwestycyjnym JP Morgan w Londynie, kierując zespołem instrumentów dłużnych w Europie Centralnej oraz Wschodniej. W Polsce doradzał m.in. spółkom: PGNiG, TPSA, Getin Bank oraz Koleje Mazowieckie. Współpracował także z Ministerstwem Finansów przy pozyskiwaniu finansowania na rynkach międzynarodowych, i przez dwa lata był związany z warszawskim oraz londyńskim oddziałem Bloomberg, gdzie zajmował się analizą dłużnych papierów wartościowych. Michał Parkitny jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej oraz stypendystą programu „International Business”, zorganizowanego przez Uniwersytet w Kopenhadze.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Michał Parkitny w zarządzie Unimotu

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA