PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Michał Pachnik nowym dyrektorem e-commerce w CCC

  • Autor: Raf
  • 26 sie 2022 12:24

Michał Pachnik został nowym dyrektorem e-commerce w CCC. Do tej pory pełnił on funkcję wicedyrektora w tym samym zespole, od pięciu lat budując jego podstawy, współtworząc strategię tej części biznesu i rozwijając sprzedaż online.

Michał Pachnik nowym dyrektorem e-commerce w CCC
Michał Pachnik (Fot. Mat. Pras.)
REKLAMA

- Jednym z niezmiennych priorytetów Grupy CCC jest budowanie silnych kompetencji wewnątrz zespołów i umożliwianie ciągłego rozwoju zawodowego. Dzięki tak doświadczonym ekspertom jak Michał jesteśmy w stanie z sukcesem realizować strategiczne projekty, dające nam przewagę nad konkurencją, zgodnie z przyjętą strategią „Go.25. Everything Fashion. Omnichannel Platform”. Jestem przekonany, że zespół E-commerce kierowany przez Michała będzie dalej przyczyniał się do rozwoju sprzedaży online wszystkich marek z portfolio Grupy - mówi Arkadiusz Ruciński, Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży Online w Grupie CCC.

Michał Pachnik jest ekspertem w obszarach biznesu cyfrowego oraz performance marketingu. Podczas pracy w Grupie CCC miał szansę rozwijać swoje doświadczenie w procesach e-commerce i zarządzaniu zespołami. Ubiegły rok przyniósł mu także tytuł Dyrektora E-commerce Roku w kategorii Fashion.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Ostatnie pięć lat w Grupie CCC pozwoliło mi bardzo dobrze poznać zarówno naszych Klientów, jak i całe otoczenie biznesowe spółki. W tym czasie e-commerce dynamicznie zyskiwał na znaczeniu, dlatego wciąż będziemy stawiać na mocny rozwój tego obszaru. Zmieniające się preferencje i oczekiwania klientów są dla nas nieustannie inspiracją do wdrażania kolejnych, innowacyjnych rozwiązań - mówi Michał Pachnik, nowy Dyrektor
 E-commerce w CCC.

Przed dołączeniem do Grupy CCC, Michał Pachnik był Dyrektorem obszaru Strategy & Operations w firmie Optimise (dzisiaj WeDare) zajmującej się performance marketingiem oraz Managerem zespołu Business Development & Sales Operations na Europę Środkową i Wschodnią w firmie Zanox (dzisiaj AWIN).

Na stanowisku dyrektora e-commerce CCC Michał Pachnik zastąpił Jakuba Jasińskiego.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Michał Pachnik nowym dyrektorem e-commerce w CCC

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA