PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Michał Mastalerz prezesem PwC Polska

  • km
  • 5 gru 2022 9:30

Kadencja Michała Mastalerza jako szefa PwC Polska rozpocznie się 1 stycznia 2023 roku. Zastąpi on na tym stanowisku Adama Krasonia, który zostanie prezesem PwC w regionie Europy Środkowo-Wschodniej

Michał Mastalerz prezesem PwC Polska
Michał Mastalerz pracuje w PwC 26 lat (fot. mat. pras.)
REKLAMA

- Wspólnie z Adamem od ponad 25 lat pracujemy w PwC. Za nami doświadczenia niesamowitych projektów, transformacji i wyjątkowego rozwoju firmy w Polsce. Każdy rok był dla nas inny, każdy pełen wyzwań. Jako szef PwC w Polsce swoimi działaniami zamierzam jeszcze bardziej wzmocnić jakość naszej fantastycznej ekipy - partnerów i pracowników, mądrze inwestując w technologie i nowe zasoby - żebyśmy dali to, co najlepsze naszym klientom, czyli długoterminową wartość oraz wymagany od nas najwyższy poziom zaufania - wyjaśnia Michał Mastalerz, partner, dotychczasowy członek zarządu ds. rynku i klientów w PwC Polska.

Michał Mastalerz pracuje w PwC 26 lat, a od ponad 14 lat jest partnerem. Ostatnie trzy i pół roku był członkiem zarządu, pełnił rolę lidera clients & markets. Współtworzył i wdrażał strategię PwC dotyczącą zwiększenia współpracy wszystkich linii serwisowych, operacjonalizację głównych inicjatyw firmowych, w tym program dla kluczowych klientów. Od początku swojej drogi z firmą był związany z biurem PwC w Krakowie, którym kierował przez ponad 12 lat.

- Wspólnie z Michałem będziemy realizować naszą globalną strategię The New Equation, żeby sprostać wyzwaniom, przed którymi stoją nasi klienci w tych dynamicznie zmieniających się czasach. Serdecznie Michałowi  gratuluję i życzę wielu sukcesów. Jako nowy prezes PwC w Polsce przejmuje pieczę nad stabilnie rozwijającym się biznesem oraz silną marką, jaką przez lata, dzięki zaangażowaniu wszystkich naszych partnerów i pracowników, zbudowaliśmy na polskim rynku - mówi Adam Krasoń, dotychczasowy prezes PwC Polska, który od 1 stycznia przejmie stanowisko szefa firmy w Europie Środkowo-Wschodniej.

Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000 osób.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Michał Mastalerz prezesem PwC Polska

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA