Michał Lubieniecki wiceprezesem spółki Polskie Inwestycje Rozwojowe

Michał Lubieniecki został wiceprezesem spółki Polskie Inwestycje Rozwojowe, nadzorującym zespół inwestycyjny - poinformowała w poniedziałek spółka.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Michał Lubieniecki wiceprezesem spółki Polskie Inwestycje Rozwojowe

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

1 paź 2013 11:51


W poniedziałek Rada Nadzorcza PIR powołała Lubienieckiego na członka zarządu. Prezesem spółki jest Mariusz Grendowicz. Docelowo zarząd spółki będzie pracował w trzyosobowym składzie.

Dotychczas Michał Lubieniecki pracował jako partner w firmie doradczej Icentis Corporate Solutions, gdzie doradzał klientom korporacyjnym oraz funduszom inwestycyjnym w transakcjach finansowania oraz fuzji i przejęć (M&A) w sektorze energetycznym, infrastrukturalnym, telekomunikacyjnym i górniczym.

Jak napisano w komunikacie, dla PIR cenne są doświadczenia Lubienieckiego z okresu jego pracy dla Europejskiego Banku Inwestycyjnego w Luksemburgu i Warszawie, gdzie jako pierwszy szef warszawskiego biura EBI koncentrował się na finansowaniu projektów w sektorze naftowo-gazowym, transportowym, energetycznym i telekomunikacyjnym oraz na współpracy EBI z instytucjami finansowymi.

Lubieniecki jest absolwentem kierunku finanse i bankowość w Szkole Głównej Handlowej (1997) oraz dziennych studiów MBA na INSEAD w Fontainebleau (2003). Od 2004 roku posiada tytuł CFA.
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.