×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Michał Kloch dołączył do Cushman & Wakefield

  • Autor: PM
  • 16 mar 2023 16:23

Michał Kloch objął stanowisko cost management lead Poland w dziale usług zarządzania projektami (project & development services) w firmie doradczej Cushman & Wakefield.

Michał Kloch dołączył do Cushman & Wakefield
Michał Kloch (fot. materiały prasowe)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Jako lider zespołu cost management w Cushman & Wakefield Michał Kloch prowadzi własny zespół kosztorysantów i jest odpowiedzialny za nadzór nad kosztami procesów budowlanych na każdym etapie inwestycji oraz przygotowanie raportów i analiz kosztowych. Doradza też klientom w zakresie kontraktowania oraz zasiada w zespole zarządzającym działem project & development services.

Michał Kloch ma 15-letnie doświadczenie w zakresie budownictwa komercyjnego, zarówno od strony zarządzania kosztami, jak i w bezpośrednim nadzorze i zarządzeniu procesami budowlanymi.

Wcześniej był związany między innymi z Arcadis i Ghelamco, a w latach 2017-2019 z Cushman & Wakefield. Współpracował z najemcami i inwestorami na rynku nieruchomości, m.in. z Amazonem, Honeywellem, Heimstaden, London Stock Exchange, CA Immo, Deutsche Bankiem, Huaweiem czy Union Investment.

– Temat optymalizacji kosztów to jeden z kluczowych punktów w strategii każdego dewelopera oraz najemcy na rynku nieruchomości w Polsce. Rosnące ceny materiałów budowlanych, coraz droższa eksploatacja budynków i utrudniony dostęp do finansowania projektów nieruchomościowych nakłada na project managerów tego typu inwestycji dużą odpowiedzialność w zakresie efektywnego zarządzania budżetem. Tym bardziej cieszymy, że ponownie dołącza do nas Michał Kloch. Jego dotychczasowe doświadczenie i know-how będą stanowiły mocne wsparcie praktyki project & development services w świadczeniu najwyższej jakości usług dla naszych klientów – mówi Andrew Frizell, head of project & development services Poland.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Michał Kloch dołączył do Cushman & Wakefield

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA