×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Michał Drozdowicz nowym partnerem w Wierzbowski Eversheds Sutherland

  • Anna Trojanowska
    AT
  • 23 paź 2019 13:53

Do kancelarii prawnej Wierzbowski Eversheds Sutherland dołączył Michał Drozdowicz. Jako partner pokieruje praktyką sektora publicznego i energetyki. Jest specjalistą w zakresie kontraktów publicznych i zamówień publicznych. Posiada prawie 20 lat doświadczenia w doradztwie prawnym dla biznesu. Do kancelarii powrócił po siedmiu latach przerwy.

Michał Drozdowicz nowym partnerem w Wierzbowski Eversheds Sutherland
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Michał Drozdowicz jest radcą prawnym, specjalizuje się w kontraktach publicznych o znacznej wartości i szczególnym stopniu skomplikowania oraz w prawie zamówień publicznych. Przed dołączeniem do kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland, z którą związany był już w latach 2008-2012, przez siedem lat pracował jako starszy prawnik w jednej z międzynarodowych kancelarii prawnych, doradzając zarówno klientom publicznym, jak i prywatnym z sektorów: energetycznego, ropy i gazu, bezpieczeństwa i obronności, zaawansowanych technologii, lotniczego i kolejowego.

Wspiera klientów w zakresie ustalenia, czy dany projekt podlega reżimowi zamówień publicznych, doradza w zakresie określenia optymalnej struktury postępowania oraz warunków uczestnictwa w nim, a także w negocjowaniu, wykonywaniu, rozliczaniu lub zmianie zobowiązań kontraktowych. Wartość kontraktów publicznych i sporów z nimi związanych, w których doradzał lub reprezentował klientów w okresie ostatnich ośmiu lat, przekracza 6 mld euro.

Jest autorem artykułów z zakresu zamówień publicznych, publikowanych w czasopismach branżowych i dziennikach oraz prelegentem na konferencjach z tego obszaru. Wykładał zamówienia publiczne w ramach aplikacji kontrolerskiej Najwyższej Izby Kontroli. Jest jednym z założycieli Stowarzyszenia Prawa Zamówień Publicznych.

Michał Drozdowicz od lat rekomendowany jest przez renomowane informatory prawnicze: Chambers and Partners (Public Procurement), Who’s Who Legal (Government Contracts) oraz IFLR 1000 (Project development).

- Jesteśmy przekonani, że pozyskanie do współpracy eksperta z tak rozległym doświadczeniem w realizacji projektów dla sektora publicznego oraz w doradztwie dla największych graczy rynkowych z kluczowych sektorów gospodarki odbędzie się z wielką korzyścią dla naszych dotychczasowych i nowych Klientów. Dzięki Michałowi będziemy mogli znacząco wzmocnić ofertę w jednym z wiodących obszarów naszej działalności, w którym od lat mamy ugruntowaną pozycję i wiele sukcesów związanych m.in. z realizacją kluczowych dla Polski przedsięwzięć infrastrukturalnych i przemysłowych oraz licznych projektów związanych z rozwojem największych polskich miast. Praktyka prawa publicznego jest szczególnie mocna w Eversheds Sutherland i chcemy ją dalej rozwijać również w Polsce - podkreśla Krzysztof Wierzbowski, Senior Partner w kancelarii.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Michał Drozdowicz nowym partnerem w Wierzbowski Eversheds Sutherland
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA