×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Michał Ćwikliński na czele Apleona GVA

Dotychczasowy szef Działu Doradztwa Inwestycyjnego w Savills, Michał Ćwikliński, stanie na czele Apleona GVA.

Michał Ćwikliński na czele Apleona GVA
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Po sprzedaży przez Bilfinger SE do szwedzkiego funduszu inwestycyjnego EQT w 2016 roku, niemiecka firma Apleona GVA świadcząca usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych, rozszerza zakres usług konsultingowych na polskim rynku nieruchomości. Michał Ćwikliński), począwszy od 1 sierpnia obejmie stanowisko partnera zarządzającego w Apleona GVA w nowym biurze w Warszawie. Polski podmiot świadczy usługi doradztwa inwestycyjnego oraz usługi doradcze dla najemców sektora biurowego oraz magazynowego, dodatkowo w zakresie usług nowej firmy będzie także doradztwo techniczne oraz hotelowe.

Michał Ćwikliński posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i nabywaniu nieruchomości komercyjnych w Polsce. W ostatnim czasie stał na czele działu inwestycyjnego Savills gdzie od 2010 roku sfinalizował transakcje o wartości ok. 3 miliardów Euro oraz z sukcesem budował warszawski oddział firmy jako członek zarządu. Wcześniej Michał przez 7 lat pracował w King Sturge w oddziałach w Londynie oraz Warszawie.

Nowy zespół doradztwa inwestycyjnego w Apleona GVA już w maju został wzmocniony dzięki Bartłomiejowi Krzyżakowi, który również dołączył do nowo otwartej firmy i obejmie stanowisko Associate Director. Bartłomiej posiada wieloletnie doświadczenie na rynku inwestycyjnym w Polsce. Przez siedem ostatnich lat pracował w biurze Savills w Warszawie a przed tym okresem zbierał doświadczenie w agencjach CBRE oraz Cushman&Wakefield.

- Jesteśmy pierwszą i jedyną niemiecką firmą doradczą na runku nieruchomości w Polsce z silnie zaznaczoną obecnością w całej Europie. Dzięki ekspansji usług doradczych w Polsce, oferujemy naszym klientom dostęp do jednego z najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków w Europie Środkowo-Wschodniej. Angażując Michała Ćwiklińskiego, pozyskujemy bardzo doświadczonego eksperta z doskonałą siecią relacji. Z niecierpliwością oczekuję powodzenia w rozwoju naszej działalności w Polsce właśnie dzięki Michałowi - mówi Daniel Häußermann, prezes Apleona GVA GmbH z siedzibą w Niemczech.

Na polskim rynku, Apleona GVA skupi się zarówno na wzroście organicznym jak również na możliwościach przejęcia podmiotów lokalnych.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Michał Ćwikliński na czele Apleona GVA
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA