Michał Cierniak nowym szefem operacyjnym LeasePlan Polska

Na stanowisko dyrektora operacyjnego LeasePlan Polska awansował Michał Cierniak, który będzie teraz odpowiadał za realizację strategii operacyjnej największego dostawcy usług car fleet management na polskim rynku.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Michał Cierniak nowym szefem operacyjnym LeasePlan Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

16 maj 2014 12:20


Dyrektor Cierniak jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Z polskim oddziałem LeasePlan związany jest od początku czyli od 2001 roku. Swoją karierę w branży wynajmu długoterminowego rozpoczął na stanowisku administratora w dziale operacyjnym LeasePlan Polska, gdzie odpowiadał m.in. za kontrolę kosztów serwisowych.

Od 2012 r. Michał Cierniak, pełni również rolę członka zarządu Fleet Accident Management Services Sp. z o. o. - spółki córki LeasePlan, zajmującej się likwidacją szkód - gdzie odpowiedzialny jest m.in. za zarządzanie procesem likwidacji szkód komunikacyjnych oraz współpracę w tym zakresie z Euro Insurances, firmą ubezpieczeniową należącą do LeasePlan Corporation N.V.

Dotychczas Michał Cierniak, jako zastępca dyrektora operacyjnego LeasePlan, odpowiadał m.in. za zarządzanie działem technicznym, współpracę z dostawcami oraz udział w przetargach międzynarodowych wraz z działem zakupów. Na stanowisku dyrektora oeracyjnego i zkupów odpowiedzialny będzie przede wszystkim za realizację strategii operacyjnej LeasePlan Polska z wykorzystaniem potencjału finansowego spółki. LeasePlan Fleet Management Polska zajmuje pozycję lidera rynku wynajmu długoterminowego i posiada w swoim zarządzaniu przeszło 22 tys. aut służbowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.