×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Matuszewski i Dominik w zarządzie Ignitis Polska

  • KDS
  • 25 sie 2022 8:43

Do zarządu Ignitis Polska dołączyli Paweł Dominik oraz Robert Matuszewski. Nowi członkowie zarządu do tej pory pełnili w spółce role menadżerskie.

Matuszewski i Dominik w zarządzie Ignitis Polska
Robert Matuszewski (fot. Ignitis Polska)
REKLAMA

Paweł Dominik przez cały okres kariery zawodowej związany jest z hurtowym obrotem energią. Posiada licencję Maklera Giełd Towarowych oraz certyfikat European Energy Exchange (EEX). W Ignitis Polska pełni funkcję dyrektora tradingu.

Robert Matuszewski pełni funkcję dyrektora sprzedaży. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze energetycznym. Specjalizuje się w budowie nowych produktów, łącząc tradycyjne rynki dostaw energii oraz nowe modele transakcyjne.

Paweł Dominik (fot. Ignitis Polska)
Paweł Dominik (fot. Ignitis Polska)

- Rynek energii stale się zmienia, chcemy spełniać oczekiwania polskich klientów, a powołanie nowych członków zarządu zdecydowanie nam to usprawni. Zarówno Paweł, jak i Robert to eksperci z sektora energetycznego. Swoje doświadczenie zdobywali w międzynarodowych organizacjach, w tym koncernach energetycznych. W Ignitis Polska, Paweł specjalizuje się w działalności hurtowej spółki na rynkach energii elektrycznej oraz gazu ziemnego, a Robert zarządza obszarem sprzedaży energii oraz gazu i rozwoju produktów. Wykorzystanie tej wiedzy pozwoli nam wspólnie osiągać wyznaczane cele – mówi Marek Musiał, prezes zarządu Ignitis Polska.

Spółka Ignitis Polska istnieje od 2017 roku, działając początkowo na hurtowym rynku energii. Od 2020 roku obecna jest również w segmencie sprzedaży energii oraz paliwa gazowego klientom biznesowym. Ignitis w Polsce specjalizuje się między innymi w zielonej energetyce. Sprzedaje paliwo gazowe, energię elektryczną wraz z gwarancjami pochodzenia, opierając się między innymi na elastycznej formule zakupowej, dostosowując się do zmieniającego się rynku oraz wymagań klientów.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Matuszewski i Dominik w zarządzie Ignitis Polska
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA