PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Mateusz Wodejko nowym wiceprezesem PERN

Mateusz Wodejko, dotychczasowy członek zarządu ds. finansowych OLPP, został powołany w skład zarządu PERN. Będzie pełnił funkcję wiceprezesa.

Mateusz Wodejko nowym wiceprezesem PERN
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

W skład zarządu PERN powołany został Mateusz Wodejko, dotychczasowy członek zarządu ds. finansowych OLPP. Z dniem 3 stycznia spółka OLPP przestała istnieć i połączyła się z PERN w jeden organizm.

Co ciekawe, z dotychczasowego dwuosobowego zarządu OLPP w skład zarządu PERN nie został natomiast powołany prezes Paweł Stańczyk.

Mateusz Wodejko jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył również studia podyplomowe Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstwa w Szkole Głównej Handlowej.

Do czasu powołania na funkcję wiceprezesa PERN pełnił funkcję członka zarządu ds. finansowych w Operatorze Logistycznym Paliw Płynnych (OLPP). Wcześniej w roku 2016 i w latach 2006-2007 pracował w grupie kapitałowej Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa.

Ponadto pracował m.in. w grupie kapitałowej BOŚ, Komisji Nadzoru Finansowego, NBP i Urzędzie m.st. Warszawy. Zasiadał w radach nadzorczych i zarządach spółek kapitałowych. Ukończył wiele kursów i szkoleń, w tym z zakresu rachunkowości finansowej, rewizji finansowej, prawa podatkowego, zamówień publicznych, ochrony informacji.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Mateusz Wodejko nowym wiceprezesem PERN

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA