Mateusz Siejka i Magdalena Tomaszewska dołączyli do zespołu nowo otwartego biura Palmer Capital

Do zespołu nowo otwartego biura Palmer Capital dołączyli Mateusz Siejka i Magdalena Tomaszewska.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Mateusz Siejka i Magdalena Tomaszewska dołączyli do zespołu nowo otwartego biura Palmer Capital

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

6 mar 2014 10:42


Palmer Capital, firma specjalizująca się w zarządzaniu funduszami nieruchomości komercyjnych, powołała Mateusza Siejkę (32 lata) na stanowisko dyrektora zarządzającego nowo otwartego biura firmy w Polsce. Do zespołu dołączy również Magdalena Tomaszewska (30 lat), która zajmie stanowisko junior asset manager.

Mateusz Siejka jest absolwentem Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim, kilku kierunków studiów podyplomowych zarówno w Szkole Głównej Handlowej, jak i na brytyjskich uczelniach Sheffield Hallam i Nottingham Trent University. Jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży nieruchomości. Do Palmer Capital przeszedł z Bywater Properties Group, gdzie pełnił funkcję menedżera polskiego portfolio nieruchomości firmy oraz wiceprezesa zarządu spółki. Swoje doświadczenie zdobywał również w takich firmach jak: TriGranit Development Polska, Budimex S.A. i Budimex Nieruchomości. W Palmer Capital będzie odpowiedzialny za wejście firmy na polski rynek, co dla angielsko-niemieckiego funduszu zarządzającego nieruchomościami, stanowi ważny krok w planach ekspansji w Europie Środkowej.

Magdalena Tomaszewska (30 lat) do Palmer Capital przeszła z warszawskiego oddziału Bywater Properties Group, gdzie pracowała jako property manager. Wcześniej zdobywała doświadczenie na rynku nieruchomości w polskim biurze King Sturge. Magdalena Tomaszewska jest absolwentką Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim, ukończyła też studia podyplomowe zarządzania nieruchomościami na Akademii Leona Koźmińskiego oraz w Instytucie Gospodarki Przestrzennej i Mieszkalnictwa.

Palmer Capital zatrudnia obecnie w Europie 34. specjalistów ds. nieruchomości, funduszy kapitałowych, oraz zarządzania aktywami w biurach zlokalizowanych na terenie Słowacji, Czech, Holandii, Niemiec, Bułgarii, Rumunii i Rosji.

Palmer Capital to założona w 1992 roku prywatna firma zarządzająca funduszami oraz nieruchomościami z aktywami wartymi 1 mld euro w Europie i mocnym portfolio w Europie Środkowej i Wschodniej. Nowe biuro firmy w Warszawie będzie dziewiątym w Europie i piątym biurem w Europie Środkowo-Wschodniej. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.