PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Mateusz Gołembiewski dyrektorem HR w JLL

  • Justyna Koc
    jk
  • 7 paź 2021 15:28

Mateusz Gołembiewski pokieruje działem HR JLL w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i Rosji.

Mateusz Gołembiewski dyrektorem HR w JLL
Przed dołączeniem do zespołu JLL Mateusz Gołembiewski pełnił m.in. funkcję europejskiego dyrektora HR zarządzającego talentami w firmie Tech Data (Fot. mat. pras.)
REKLAMA

Mateusz Gołembiewski objął funkcję dyrektora działu HR na region Europy Środkowo-Wschodniej i Rosji. Jego 15-letnie doświadczenie w budowaniu kapitału ludzkiego firm w perspektywie strategicznej i operacyjnej pozwoli mu pokierować kluczowym dla rozwoju nowoczesnego biznesu obszarem HR w Polsce, Czechach, Rumunii, na Słowacji i Węgrzech oraz w Rosji. Łącznie w tych krajach JLL zatrudnia ok. 2000 osób.

Przed dołączeniem do zespołu JLL Mateusz Gołembiewski pełnił m.in. funkcję europejskiego dyrektora HR zarządzającego talentami w firmie Tech Data. Wcześniej kierował zespołem ds. personalnych na Europę Środkowo-Wschodnią, Bliski Wschód, Afrykę i Azję Południową w CooperVision, a także w Reckitt w Polsce i Wielkiej Brytanii. Zajmował szereg stanowisk kierowniczych i pełnił kluczowe role w obszarze HR w różnych sektorach nowoczesnej gospodarki, w tym w branży technologicznej, urządzeń medycznych, hotelarskiej i FMCG.

Jest absolwentem wydziału psychologii SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego. Mateusz Gołembiewski wraz z dołączeniem do zespołu JLL powraca do Polski, po 10 latach w Londynie.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Mateusz Gołembiewski dyrektorem HR w JLL

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA