Marta Życińska dyrektorem marketingu w MasterCard

Marta Życińska objęła stanowisko dyrektora marketingu w polskim oddziale MasterCard Europe. Będzie odpowiadać za działania promujące firmę MasterCard, należące do niej marki, rozwiązania i produkty, a także za współpracę marketingową z bankami i sieciami handlowymi oraz za projekty sponsoringowe firmy w Polsce. Będzie jednocześnie zarządzać kilkuosobowym zespołem.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Marta Życińska dyrektorem marketingu w MasterCard

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl/AT

dlahandlu.pl

3 cze 2016 22:59


Dotychczasowa dyrektor marketingu, Luiza Derek, objęła nową rolę w europejskich strukturach firmy, gdzie będzie odpowiadać za współpracę marketingową z kluczowymi wydawcami kart płatniczych.

Marta Życińska posiada ponad czternastoletnie doświadczenie w marketingu. Przez ostatnie siedem lat pracowała w Grupie PZU, najpierw jako dyrektor ds. komunikacji marketingowej, a następnie - dyrektor biura marketingu. Odpowiadała tam za komunikację, media, działania digital, badania marketingowe oraz trade marketing, przeprowadzając m.in. strategiczny projekt odświeżenia marki i zmiany logo PZU. Wcześniej związana była z PTK Centertel, gdzie przez kilka lat budowała markę Idea dla Firm, a następnie brała udział w rebrandingu na Orange i kierowała komunikacją masową tej marki. Wielokrotnie zasiadała w kapitule konkursu EFFIE, jest także laureatką nagrody Osobowość Roku w konkursie Dyrektor Marketingu Roku.

Nowa dyrektor marketingu polskiego oddziału MasterCard ukończyła Brock University w Kanadzie na kierunku marketing, posiada także dyplom MBA zdobyty w Wyższej Szkole Zarządzania i Oxford Brookes University.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

8 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Anka 2016-07-29 18:18:00

Kto Ją tam zrekrutowal? Przetargi bedzie prowadzic jak w pzu? Chyba ktoś oszalał przekazując jej taki budżet !!!!!

janina 2016-06-30 22:52:49

To jest ta słynna Marta, specjalistka od przeprowadzania przetargów w spółkach skarbu państwa !!!! Ot co !

AGATa 2016-06-30 21:57:46

Żółto -dziobem powiało. Nie ma pojęcia bladego o tej branży a udaje z zacięciem że wie o czym mówi. ŚMIECH NA SALI :-D